V sredo, 26.10.2011 bo parna lokomotiva 29.671 spet v akciji

Splošna debata okoli železnice oziroma kar ne paše pod ostale kategorije.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: V sredo, 26.10.2011 bo parna lokomotiva 29.671 spet v ak

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Tonotu je treba pogledati skozi prste. Ima namreč moralnega mačka, ker je pomagal skuriti leseni vijak, pa je voda pogasila tisti ogenj, v gašperju. Rojen fajerwerrker. press :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: V sredo, 26.10.2011 bo parna lokomotiva 29.671 spet v ak

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Vijak ni bil lesen,samo ker se grejo modno revijo in fotošuting,nima kdo vode "našpajzat".
Tko je s temi ljubitelji.Dokler ni kamer in fotoaparatov zdraven je še kaj iz njih.Se odprejo bliskavice,adijo mašina in voda in mazanje.V glavnem adijo pamet.Ne vejo kje imajo rit in kje glavo. :mrgreen:
Saj danes ga ne bo nobenega na Jesenice,ko se bo Nurmić zajebaval spravit kobilo pod paro,ker dol tišči in ne zagori pa da jo j.... ! Aja ni medijske podpore,pozabu :oops:
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: V sredo, 26.10.2011 bo parna lokomotiva 29.671 spet v ak

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Dolfe napisal/-a:Tin€, nobeno politično agitiranje ni hote mišljeno v mojem prejšnjem postu. Gre le za kariaturo nosilca takšnih orodij. Če poznaš koga podobnega in primernejšega, mi prosim posreduj link, da popravim. Trenutno mi je pač le omenjeni tip padel v glavo....
Morda sem prehitro odreagiral na tvoj link. Žal je pač tako, da se mi ne da brati blogov, še manj pa če imajo vsaj malo politične konotacije in v tem sem že v štartu dobil motnje v želodcu. Pajserja pa nisem našel v tekstu (tako na hitro), zato se opravičujem, če sem ga spregledal.
Tine
Odgovori