ohranjevalnik zaslona na temo železnica

Splošna debata okoli železnice oziroma kar ne paše pod ostale kategorije.
Odgovori
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

ohranjevalnik zaslona na temo železnica

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Pozdravljeni! Najprej naj pohvalim celotno spletno stran za katero sem izvedel preko Nove proge. Sem presenečen, kajti res tako dobre strani na temo železnice pri nas še nisem zasledil.
Prosil pa bi za pomoč! Namreč kar veliko se "zabavam" z MS Train Simulatorjem in kar dosti stvari "downloadam" iz neta, nikjer pa nisem našel ohranjevalnika zaslona na temo Slovenskih železnic. Mi lahko namignete, kje bi zadevo našel? Hvala v naprej!
Uporabniški avatar
AnejTS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1141
Pridružen: 25.10.2005, 18:46
Kraj: Ptuj

ohranjevalnik zaslona

Odgovor Napisal/-a AnejTS »

Lahko si ga sam narediš če hočeš jaz ga tud iščem sam sem si zdaj enega sam naredil.Slabost pa je to da po parih dnevih ga ni več na ohranjevalniku.Bom pa probal ga narediti tako da bo delal .
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

Ohranjevalnik zaslona

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

imam 2 ohranjevalnika na temo železnice, eden je bolj "otroški" v obliki animacije, drugi pa je profesionalno izdelan z več razničnimi vrst lokomotiv in vlakov katere si lahko poljubno nastavljate na zaslon, od starinskih, elektro, diesel in parnih, ter vlakov, od tovornih, potniskih oziroma garnitur, na zaslon lahko postavite lahko od ene pa do šest prog z vlaki v različnih smereh
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Odgovori