Informacije komercialnega / reklamnega tipa

Razna naša obvestila/obvezno branje
Odgovori

Ali naj stran vsebuje informacije o sejmih - bolšakih - prodajnih akcijah trgovcev

Absolutno NE
3
13%
NE
5
22%
DA
15
65%
 
Skupaj glasov: 23
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Informacije komercialnega / reklamnega tipa

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Da nadalnje razščistimo dilemo, postavljam še eno anketo.

V tej anketi in v tej temi vas sprašujem, v koliko bi radi preko te strani dobivali informacije glede nakupa železniškega materiala.
Informacije tipa:
- bolšji sejem taktat pa takrat ob tej uri
- ta pa ta trgovec od takrat ponujano model - popust (pa da ne bo pomote vsi trgovci bi imeli enake možnosti objave)

V kolikor absolutno smatrate, da taka vsebina ne spada na to stran in vas take informacije ne zanimajo, oziroma mislite da je stran zaradi tega komecialno usmerjena in je zaradi tega podprta od strani dolečenih trgovce.
(Vaše lastne besede).

Ni nikakršnega problema in tisti trenutek ukinemo vse pa še kej zravn.
Zadnjič spremenil Mojster_Strojevodja, dne 24.09.2006, 20:53, skupaj popravljeno 2 krat.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

Moje mnenje je , da je absolutno potrebno oobhjavljati vse take in podobne informacije v zvezi s pravo železnico in modelno železnico, tako da sem ZA !!!!!!!
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Jaz sem tudi ZA to, da se takšne novice oglašujejo, vendar smatram, da naj to sodi v mapo z novicami, prvo stran pa uporabi za promocijo celotne strani VLAKI.INFO kjer naj bo predstavljeno poslanstvo strani, kot sem ti že dvakrat omenil na sporočilu, pa ti očitno ne potegne. Zavedati se je potrebno, da imaš tam največ obiska, kjer se nekaj dogaja. Z oglasi na prvi strani: bolšjak - hišni sejem - bolšjak - hišni sejem pa postane stvar počasi dolgočasna. :wink: Nazadnje pa dobiš servirano, da je stvar komercialna :wink: .
Nekaj pobud si že dobil od mene in nekaterih članov kaj naj bi prva stran vsebovala, zato ne moreš reči, da samo kritiziramo. Za orientacijo si oglej nekatere sorodne strani v tujini.
Sicer pa so na prvi strani tudi hitre povezave do map, med katerimi je tudi mapa "novice". Kdor se bo pa spravil na internet bo pa tako vse mape pregledal. :wink:
Pregovor pravi, da se dan po jutru pozna, tako se bo pa stran VLAKI.INFO prepoznal po prvi strani.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

KIT, se strinjam s tabo, da se mora forum prepoznat po prvi strani, lahko je tam tudi kakšna posebno zanimiva fotka, za katere mislim, da jih ne manjka, drugače pa bomo še kakšno poslali iz naših domačih arhivov.
M.
Odgovori