Msts sami problemi

Vse na temo MS Train Simulatorja, veliko veselja..
Odgovori
vselic
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 17.08.2009, 22:57

Msts sami problemi

Odgovor Napisal/-a vselic »

Lepo pozdravljeni,
v moji računalniški ''karieri'' sem se le redko obračal na forume, pa vendarle mi je ponavadi uspelo rešiti probleme, ki so nastajali pri kakršni koli programski opremi.
Pri meni je msts pravi problem... v prvi fazi sem naložil original igro, nato msts update in nato msts bin, med inštalacijo slednjega mi napiše .../train.exe is not a valid previous version and could not be upgraded, torej tega v prvi fazi ne razumem, čeprav se inštalacija nato normalno konča in napiše da je bilo uspešno naloženo. V naslednji fazi mi tako ne dela niti siemens desiro, ki sem ga dal v mapo, kakor tudi ne slovenska proga... pojma nimam kaj in kako in prosim vašo pomoč po korakih, ker bi res rad želel to igro vključno z desirotom in zgoraj omenjeno progo. Hvala vam
vselic
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 17.08.2009, 22:57

Re: Msts sami problemi

Odgovor Napisal/-a vselic »

No pa da vam ponosno povem, da sem na koncu tudi rešil problem... Ne boste verjeli, ampak bil je problem v windows 8 x64... V primeru windows 7 ali 8, pa neglede na x32 ali x64 predlagam, da naložite osnovno igro in vse ostalo pod c ali d disk, in ne pod c oz. d/program files

Problem rešen kar se tiče desirota, zdaj pa preizkusim še progo
Odgovori