IGRAJTE SE STROJEVODJO

Verjetno obstajajo še kakšne druge programske zadeve, to pa pišite tukaj...
Vseved
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 19.05.2009, 20:23

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a Vseved »

Če želite dobro igro, potem ( upam ) lahko še na igabiba.si najdete Railroad Tycoon II. Kupil sem jo za našega fanta za ca.20EUR, igram jo pa jaz... Fantastična zadeva za sproščanje živcev, gre pa za gradnjo omrežja in rast mest, ki rastejo premosorazmerno z naložbami v industrijo ob progi. Za majhen denar, veliko dni muzike....
saraceiv
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14.07.2008, 18:30

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a saraceiv »

živjo!
inštaliral sem najnovejšo verzijo loksim-a. To je loksim 2.6.1.
potem pa sem nainštaliral še standard package (lokomotiva+nekaj prog) in šel na vožnjo.
ampak mi je ni moglo naložiti, ker je javljalo, da ne more najti nekih datotek
(končnica je .bmp) :(
a se še komu pojavljajo taki problemi pri ta novi verziji?
hvala za odgovore
lp
saraceiv
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 12
Pridružen: 14.07.2008, 18:30

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a saraceiv »

zdaj pa imam spet nov problem:
ko si grem na vožnjo z lokomotivami za verzijo 2.6 se mi vse lepo naloži ampak potem pa se ne more vžgati motor. :lol: :cry:
Ampak sej drugače pa je ta program itak 0 proti drugim simulatorjem(rail simulator), saj nima niti 3D kabine, pa grafika je tud ena srednja žalost.
Uporabniški avatar
steamy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 106
Pridružen: 16.08.2011, 12:32
Kraj: Bled

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a steamy »

saraceiv napisal/-a:zdaj pa imam spet nov problem:
ko si grem na vožnjo z lokomotivami za verzijo 2.6 se mi vse lepo naloži ampak potem pa se ne more vžgati motor. :lol: :cry:
Ampak sej drugače pa je ta program itak 0 proti drugim simulatorjem(rail simulator), saj nima niti 3D kabine, pa grafika je tud ena srednja žalost.
Zal mi je za to, ampak se je vedno dobro pozanimati kaj kupujes. Jaz ze dobre pol leta igram trainz 2009. Moram reci da grafika res ni kaj prida, so pa dobre vse ostale funkcije. Na njem lahko delas svoje proge, nalagas raznorazne lokomotive in vagone. Ce doplacas se malo vec pa zraven dobis program za repainte oziroma barvanje vlakov.
lp
steamy
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1586
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a desiro »

steamy napisal/-a:
saraceiv napisal/-a:zdaj pa imam spet nov problem:
ko si grem na vožnjo z lokomotivami za verzijo 2.6 se mi vse lepo naloži ampak potem pa se ne more vžgati motor. :lol: :cry:
Ampak sej drugače pa je ta program itak 0 proti drugim simulatorjem(rail simulator), saj nima niti 3D kabine, pa grafika je tud ena srednja žalost.
Zal mi je za to, ampak se je vedno dobro pozanimati kaj kupujes. Jaz ze dobre pol leta igram trainz 2009. Moram reci da grafika res ni kaj prida, so pa dobre vse ostale funkcije. Na njem lahko delas svoje proge, nalagas raznorazne lokomotive in vagone. Ce doplacas se malo vec pa zraven dobis program za repainte oziroma barvanje vlakov.
@steamy, prvič program je odprtokodnega tipa, sepravi je zastonj, drugič, daj malo poglej datum objave ki jo komentiraš, se ne bi raje spravil komentirati kaj bolj frišnega???
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Uporabniški avatar
steamy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 106
Pridružen: 16.08.2011, 12:32
Kraj: Bled

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a steamy »

Oprosti. :oops: Malo mi je bilo dolgcas pa sem sel gledati v malo ''starejsi arhiv''. Bom bolj pazljivejsi.
lp
steamy
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

steamy napisal/-a:...... Bom bolj pazljivejsi.
Bi ne bilo tako bolj prav: "Bom pazljivejši" ...... "Bom bolj pazil" ... ? #-o

.... lahko si pa snameš eno "dobrejšo igrico". press :lol:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
raziskovalec
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 03.10.2012, 15:56
Kraj: včasih na dolejnski, včasih na kraški progi

Re: IGRAJTE SE STROJEVODJO

Odgovor Napisal/-a raziskovalec »

Še ena igrica na to temo... Podobna je MSTS, poanta igrice pa je, da prišparaš čim več elektrike.

http://kd5-lamp.systelserver.de/DB-Ener ... simulator/
Lep pozdrav, raziskovalec.
Luč na koncu tunela ni nujno rešitev, lahko je vlak
Odgovori