Team RW Slovenia

Verjetno obstajajo še kakšne druge programske zadeve, to pa pišite tukaj...
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

Na spodnji povezavi, si lahko ogledate skoraj 10 minutni prispevek o našem železniškem parku. :)

http://www.petv.tv/video/reportaze/zele ... tnem-vrhu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
bart
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1289
Pridružen: 07.03.2007, 19:50

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a bart »

Druščina!

Kapo dol! Slika

=D> :thumbupr =D> :thumbupl =D>

Jernej
Uporabniški avatar
željko halambek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 413
Pridružen: 26.06.2006, 18:16
Kraj: BREŽICE

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a željko halambek »

:D Čestitam. =D>
ebi2
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 130
Pridružen: 17.03.2009, 10:38
Kraj: Ljubljana

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a ebi2 »

Odlična reportaža. Čestitke za projekte. Vidim pa, da nisem edini, ki je predelal SŽ 03-002 na Marklin sistem.
Uporabniški avatar
grizeldi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 305
Pridružen: 30.01.2013, 13:20
Kraj: Ljubljana

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a grizeldi »

Mene bi pa zanimalo kje se da dobit vaše slovenske proge. Namreč na spletni strani jih ne najdem.

LP
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

Proga Celje-Špilje (Pragersko-Hodoš) je še v izdelavi in bo na voljo za prenos, ko bo končana. Vsak, ki nas podpre z donacijo, jo dobi vnaprej za testiranje. Več informacij lahko najdete na naši spletni strani ali elektronskem naslovu rwslovenija@gmail.com.

lp

Team Railworks Slovenia
Uporabniški avatar
grizeldi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 305
Pridružen: 30.01.2013, 13:20
Kraj: Ljubljana

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a grizeldi »

Hvala bom razmislil o donaciji. Imam pa se eno vprasanje. Ko nalozim in instaliram Fiata potem pa grem v Quick Drive custom consist potem pa dodam oba dela Fiata, mi napise Coupling problem. Kaj zdaj?

Prosim ne se jezit ce je to kaksna zacetniska napaka, RailWorks imam sele pol tedna.

Lp
grizeldi
Uporabniški avatar
Žiga
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 225
Pridružen: 16.09.2009, 21:36

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a Žiga »

Bi mi lahko prosim nekdo povedal kako lahko pri nekem scenariju v igri zamenjam določen vlak s Fiatom z vaše strani?
Hvala
vselic
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 17.08.2009, 22:57

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a vselic »

Kakšna škoda, da je projekt ustavljen. Ko bi se našel kdo, ki bi projekt speljal do konca, bi bilo zelo dobro. Proga je v večini dokončana, ostalo štima. Tudi škoda za modele, Siemens itd. Ker so res dobri, pa so projekte ustavili.
1061-001
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 1
Pridružen: 19.06.2018, 9:17

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a 1061-001 »

Dear forum users!

I write here because I am out of ideas. I know Railworks since a time but I used MSTS, because my computer was too weak for RW. I saw this wonderful project years ago and now that I have a better PC to run RailWorks I wanted to download these locomotives and the route, but the webpage was down.

Although I'm from Hungary I'm very interested in all the ex-yugoslavian railways since I had several holidays in Croatia. Since that time I try to collect all the virtual locomotives, railcars and routes to drive those GM monsters on an authentic route.

I'm writing here because nobody answers on the rwslovenija gmail adress or on facebook.

If any author is here or somebody can reach them I would donate them (as far as I know they have a railway park as well so money comes handy) to get all the finished locomotives and the beta version route. If anybody can reach at least one of the authors or can let me know any mail adress or profile here I would be very thankful for that.

Thanks in advance for your help!

Greetings from Hungary! :)
Slovenc1997
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 39
Pridružen: 28.01.2021, 22:58
Kraj: Bohinj

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a Slovenc1997 »

Pozdravljeni!
Mene zanima, zakaj spletna str. rw slovenia ne dela ??????? Ful rad bi si naložil vlake, ki jih imate. Prosil bi za pomoč.
Hvala
M. S.
vselic
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 17.08.2009, 22:57

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a vselic »

vem samo to, da še tiste, katere sem plačal takrat, ne morem več zloadati žal... itak bi bilo dobro zadevo zmodificirat na neko novo verzijo 2020...

na fb vem da so bili še nekaj časa aktivni in potem je vse skupaj propadlo. Res škoda
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1586
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re: Team RW Slovenia

Odgovor Napisal/-a desiro »

vselic napisal/-a: 09.02.2021, 13:20 vem samo to, da še tiste, katere sem plačal takrat, ne morem več zloadati žal... itak bi bilo dobro zadevo zmodificirat na neko novo verzijo 2020...

na fb vem da so bili še nekaj časa aktivni in potem je vse skupaj propadlo. Res škoda
Propadlo je zato, ker sedaj svoje produkte tržijo pod znamko RSSLO, vem da je podjetje last enega izmed fantov ki so sodelovali pri RW Slovenija.
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Odgovori