vlak na Kodeljevem povozil žensko - 03.03.

Beseda naj teče o izrednih dogodkih, se pravi zamudah, nesrečah, poškodbah, okvarah, požarih, iztirjenjih in tako naprej kar se tiče izrednosti na železnici
Odgovori
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

vlak na Kodeljevem povozil žensko - 03.03.

Odgovor Napisal/-a milchy »

Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Žalostno :cry: Sm mislu da bo zdej neki časa mir s temi ID oz.povoženji.
LP
Izidor
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Leto podgan?
Neeee...neprevidnost,hoja na pamet,samomori...sožalje svojcem.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
parni lokomotivček
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 230
Pridružen: 14.08.2006, 22:14
Kraj: LJUBLJANA

Re: vlak na Kodeljevem povozil žensko - 03.03.

Odgovor Napisal/-a parni lokomotivček »

Prehitel si me
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: vlak na Kodeljevem povozil žensko - 03.03.

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

parni lokomotivček napisal/-a:
Prehitel si me

Jap. In to za 1 uro: 2 minuti: 23 sekund. Slika


lp
:roll:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
andreya
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 306
Pridružen: 09.12.2007, 11:24

Odgovor Napisal/-a andreya »

Dobro, da so zbrisani komentarji na tej strani (24 ur.....) kajti bili so skrajno neokusni...
Vedno sem se spraševala, kako lahko človeka povozi vlak ( že trkam po glavi....) Ga res ne vidiš, ne slišiš???
Kadar pa gre za samomor..se spet sprašujem, ali človek ne pomisli, kako se bo počutil strojevodja, ko bo zagledal nekoga na progi in bo...po mojem mnenju ob tem popolnoma nemočen.....ja..če se že odloči za to, mu je najbrž čisto vseeno..pa mu-vendarle ne bi smelo biti :cry:
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

andreya napisal/-a:Dobro, da so zbrisani komentarji na tej strani (24 ur.....) kajti bili so skrajno neokusni...
Vedno sem se spraševala, kako lahko človeka povozi vlak ( že trkam po glavi....) Ga res ne vidiš, ne slišiš???
Kadar pa gre za samomor..se spet sprašujem, ali človek ne pomisli, kako se bo počutil strojevodja, ko bo zagledal nekoga na progi in bo...po mojem mnenju ob tem popolnoma nemočen.....ja..če se že odloči za to, mu je najbrž čisto vseeno..pa mu-vendarle ne bi smelo biti :cry:
andreya,prepričan sem , da samomorilec ne razmišlja kako se bo počutil strojevodja.Če pa človeka povozi vlak po nesreči je to največkrat na poteh , kjer se vsakodnevno gibljejo in poznajo razmere.Temu pa botruje verjetno raztresenost , hitenje in podobno.Žal zelo banalni vzroki.
Strojevodja pa je seveda povsem nemočen in posledično v šoku , ki lahko in največkrat pride do izraza prvo noč po povoženju.Slika
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Florjan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 659
Pridružen: 16.11.2005, 18:56
Kraj: Šmartno pri Litiji

Odgovor Napisal/-a Florjan »

andreya napisal/-a:Dobro, da so zbrisani komentarji na tej strani (24 ur.....) kajti bili so skrajno neokusni...
Vedno sem se spraševala, kako lahko človeka povozi vlak ( že trkam po glavi....) Ga res ne vidiš, ne slišiš???
Kadar pa gre za samomor..se spet sprašujem, ali človek ne pomisli, kako se bo počutil strojevodja, ko bo zagledal nekoga na progi in bo...po mojem mnenju ob tem popolnoma nemočen.....ja..če se že odloči za to, mu je najbrž čisto vseeno..pa mu-vendarle ne bi smelo biti :cry:
Nedeljsko dopoldan pred več kot 20-imi leti, sem imel primer samomorilca. Ker sem ga opazil pravočasno in bil pozoren nanj, pa tudi hitrost ni bila velika sem uspel ustaviti le par metrov pred njim. Kar nekaj časa čakanja in nato pogovarjanja je minilo ko se on ispove (psihične težave) in prične zahvaljevati za rešeno življenje. Človek se je dejansko spremenil in odšel iz kraja, kar je nato prijela policija. Zato obsojati vse po vrsti ne smemo, ker ne vemo kakšne travme so ga pripeljale v tistemu trenutku na tire.
Odgovori