Namesto ICS-a -> DMG

Humor in bedarije so pol zdravja :)
Nejc

Namesto ICS-a -> DMG

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Fantje, obeta se ena huda sprememba... :lol:

V v soboto, 19. aprila bomo videli vlaka 17 in 20 (ICS) v sestavi diesel motorne garniture.... :lol: Si kdo to predstavlja?

Še vedno ne verjameš? Tako piše tukaj

To bo zanimivo za videt! :lol: Pa se morda kaj ve, a bo zelenc, v modri barvi? Bodo končno uporabili, zato, kar so jih prebarvali... :lol:

Tisti, ki boste pri roki, pa se zadolžite za Slika

lp NS :lol:
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Odgovor Napisal/-a Cepi »

A kdo ve na katerem odseku bodo izklopili napetost?
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

To pa bo najbrž prvič, da bo DMG zamenjala Pendolinota, ponavadi vozijo Siemensi. Samo če zmanka štroma...
LP
Izidor
Uporabniški avatar
Jembah
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1859
Pridružen: 05.11.2006, 17:38
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Jembah »

Verjetno bo kar njegov predhodnik peljal ta dva vlaka (711).
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

A zato so jih barvali na plavo.... :lol:
Da bodo imeli čim manj zamude... :D
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

jure80 napisal/-a:To pa bo najbrž prvič, da bo DMG zamenjala Pendolinota, ponavadi vozijo Siemensi. Samo če zmanka štroma...
V začetku voženj ICSov so jih zamenjevali "zelenci".

Izklop napetosti bo Šentjur - Celje zaradi gradnje nadvoza Lipa. Namesto Siemensov bodo pa baje Fiati, ter dva dizla (eden v Celju drugi v Šentjurju) za vleko klasike in tovornih. Kaj več pa ne vem, ker nisem videl brzojavke ampak pišem po govoricah, ki se širijo po ajzenponu. Bi lahko kdo to poslikal, če bo imel čas. Potem se pa naj na Ponikvo oglasi na kafe. ;)

Mogoče še kot zanimivost - med Račami in Hočami so zaradi gradnje nadvoza avtoceste štromarji drote spustili nekoliko nižje, da ne bo gradbincev pajtlalo, in je sedaj na obeh tirih v razdalji cca . 300m počasna vožnja 100 km/h. Bodo pa tudi tukaj izklopi napetosti, samo menda ponoči.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

541 napisal/-a:Namesto Siemensov bodo pa baje Fiati,
Čaka to breme potem Celjske strojevodje? :roll: Ali si bodo kar lepo Mariborčani sami pokrili svoje ture... press :lol:

lp NS
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Lokomotivi bodo verjetno že pokrivali Celjani, DMGje pa predvsem Maribor.

Kaj boš dežurni fotoreporter? Glede na to, da 14ka še vozi v sestavi 310, bo začetek izklopa po 9.40 uri.
holding
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1799
Pridružen: 30.12.2006, 13:03

Odgovor Napisal/-a holding »

..... :wink: ...a bo to samo en dan?...a se bo večkrat ponovilo.. :?: ....
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

holding napisal/-a:..... :wink: ...a bo to samo en dan?...a se bo večkrat ponovilo.. :?: ....
To pa ne bi vedel točno. Verjetno se bo še že ponovilo, če ne prej, ko bodo gradbeni oder odstranjevali. Ali kaj bodo pač postavljali. :-k

Še vedno se išče dežurni fotoreporter na Lipi.press :wink:
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

541 napisal/-a: Kaj boš dežurni fotoreporter? Glede na to, da 14ka še vozi v sestavi 310, bo začetek izklopa po 9.40 uri.
Ne bom, ker se mi res ne da zaradi "dežuranja" 30 kilometrov pripeljat v Celje! Omenil sem tiste, ki so tkao rekoč ob progi doma! :wink:

Rispo? :-k

lp NS
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Odgovor Napisal/-a cokla »

Po moje pa bodo za izgradnjo nadvoza uredili mrtvi vod ( kot je bilo to v Rimskih Toplicah pred leti in tudi med Rakekom in Postojno ) in zato tudi izklop napetosti za čas ureditve mrtvega voda.Za vožnjo 711 pa je verjetno kriva revizija enega izmed 310.
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Nejc napisal/-a:Ne bom, ker se mi res ne da zaradi "dežuranja" 30 kilometrov pripeljat v Celje! Omenil sem tiste, ki so tkao rekoč ob progi doma! :wink:
Rispo?
Štajerci, toliko pa le glejte, da vas ne bo morala Primorska rešavat v teh zagatah.... :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Nejc napisal/-a:
541 napisal/-a: Kaj boš dežurni fotoreporter? Glede na to, da 14ka še vozi v sestavi 310, bo začetek izklopa po 9.40 uri.
Ne bom, ker se mi res ne da zaradi "dežuranja" 30 kilometrov pripeljat v Celje! Omenil sem tiste, ki so tkao rekoč ob progi doma! :wink:

Rispo? :-k

lp NS
Hehe, nič ne rabi, če sem blizu proge doma, ko bom pa tisti čas v Velenju na faksu "pridno" poslušal :lol: :lol: :lol:

Mogoče pa gre lahko v akcijo kondukter... :wink:
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

RisPo napisal/-a: Hehe, nič ne rabi, če sem blizu proge doma, ko bom pa tisti čas v Velenju na faksu "pridno" poslušal :lol: :lol: :lol:
Ti študiraš izredno?? :shock: Ob sobotah kakor mi je znano redni študij "počiva"... :roll:

lp NS
Odgovori