Švica RhB

Železnica opremljena z slikovnim gradivom, se pravi fotoreportaže z malo teksta in vsebine. :)
Odgovori
kvak
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 385
Pridružen: 18.07.2009, 16:34

Re: Švica RhB

Odgovor Napisal/-a kvak »

a brez teh bednih napisov čez sliko se ne da objavit...
Uporabniški avatar
igor72
Mojster
Mojster
Prispevkov: 4636
Pridružen: 28.09.2005, 17:07
Kraj: Primorje

Re: Švica RhB

Odgovor Napisal/-a igor72 »

kvak napisal/-a: 28.12.2022, 16:54 a brez teh bednih napisov čez sliko se ne da objavit...
Te slike so stare skoraj 10 let...takrat je bil Photobucket še zastonj.... potem je bil nekaj let za simboličnih 25€ na leto, do pred 4-5 let nazaj ko so postali, zame, prezahtevni in vsaj jaz nisem več plačal gostovanja...Te slike, od neplačanih naročnikov ki so ostale na stežniku se še vedno vidijo, vendar so jih pokracali z njihovim logotipom...kot ene vrste kazen :mrgreen:
LEP DAN
Igor
ebi2
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 130
Pridružen: 17.03.2009, 10:38
Kraj: Ljubljana

Re: Švica RhB

Odgovor Napisal/-a ebi2 »

igor72 napisal/-a: 28.12.2022, 22:17
kvak napisal/-a: 28.12.2022, 16:54 a brez teh bednih napisov čez sliko se ne da objavit...
Te slike so stare skoraj 10 let...takrat je bil Photobucket še zastonj.... potem je bil nekaj let za simboličnih 25€ na leto, do pred 4-5 let nazaj ko so postali, zame, prezahtevni in vsaj jaz nisem več plačal gostovanja...Te slike, od neplačanih naročnikov ki so ostale na stežniku se še vedno vidijo, vendar so jih pokracali z njihovim logotipom...kot ene vrste kazen :mrgreen:
Zdravo, še dobro da so jih samo pokracal in so ostale (zaenkrat) na serverju - vključno z mojimi. Raje ne razmišljam koliko materiala (tudi arhivskih slik, ki jih ni mogoče več dobiti) je šlo k vragu na shrani.si in podobnem sranju. Katastrofa.
Odgovori