Beograd - Bar

Železnica opremljena z slikovnim gradivom, se pravi fotoreportaže z malo teksta in vsebine. :)
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Beograd - Bar

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

sezana napisal/-a:Jaz sem služil vojsko leta 1989 v Baru. Po tej progi sem se peljal trikrat (na redni dopust, na vikend in zadnji dan domov), vendar moram priznat, da se ne spomnim niti najmanšega detajla s proge. Vse te slike so mi popolnoma nove, nič znanega. Kaj pomeni 20 let... mislim, kar se tiče spomina... vse zbledi...
To pa zato, ker nam povprej ni uspelo pospraviti kompletne zaloge Nikšićkega. Dobre duše. press Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
sikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1038
Pridružen: 28.01.2012, 20:10
Kraj: Dolenjska

Re: Beograd - Bar

Odgovor Napisal/-a sikos »

Dolfe napisal/-a:Nič nisem imel zraven pri gradnji te proge. Brez upen teren. press

Res pa je, da sem sam stal v kupeju, kakšen meter stran od okna, stegoval vrat in gledal v globeli. Za srčni utrip pa so skrbeli prevrjeni in iztirjeni tovorni vagoni, ki so ležali ob progi, vsakih nekaj kilometrov. :oops:

Ko si že omenil iztirjene vagone, pa tudi potniške na slikah, kaj veš, koliko ljudi je takrat preminulo ob iztirjenju? Pomoje kar veliko... :(

Drugače pa, izjemno lep fotopis kakor tudi proga sama. :)
Danes storite prijazno dejanje "kar tako". Kadar naredite nekaj dobrega za druge, postanete sami srečnejši.
Uporabniški avatar
sikos
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1038
Pridružen: 28.01.2012, 20:10
Kraj: Dolenjska

Re: Beograd - Bar

Odgovor Napisal/-a sikos »

Aha, sem našel podatke o nesreči: http://bs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDelje ... Bio%C4%8Da
Danes storite prijazno dejanje "kar tako". Kadar naredite nekaj dobrega za druge, postanete sami srečnejši.
jakaklec
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 285
Pridružen: 03.02.2008, 18:00
Kraj: Tolmin

Re: Beograd - Bar

Odgovor Napisal/-a jakaklec »

Povezava na video

Video ni primarno namenjen železnici, se pa vidi veliki most na Maloj rijeci.
trocken
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 780
Pridružen: 22.12.2009, 10:55

Re: Beograd - Bar

Odgovor Napisal/-a trocken »

Ta avtocesta do srbske meje bo fantazija za vožnjo. Kot je železnica.
Odgovori