Abraham in rudniki srebra

Železnica opremljena z slikovnim gradivom, se pravi fotoreportaže z malo teksta in vsebine. :)
Uporabniški avatar
volkun
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 01.03.2009, 21:54
Kraj: Velenje

Re: Abraham in rudniki srebra

Odgovor Napisal/-a volkun »

Uspel sem najti tudi najina mišičnjaka za prehajanje z enega kraja v drug. Kot že omenjeno sva prvi teden upravljala Mustanga:
Slika

Notranjost je seveda bolj športno prirejena in zelo špartanska, kot se za tak kultni avtek spodobi....
Slika

Še njegov zadek v puščavi na cesti brez črpalke v dolžino 65 milj, na kar opozarja tabla, predno zapeljemo na ta odsek - domiselno obvestilo.
Slika

Tudi znameniti Valley of Fire State Park sva obiskala in napravila nekaj fotk z najinim prevoznim sredstvom....
Meni zelo všečna je tale:
Slika

in tudi naslednja:
Slika
Uporabniški avatar
volkun
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 01.03.2009, 21:54
Kraj: Velenje

Re: Abraham in rudniki srebra

Odgovor Napisal/-a volkun »

Dva večna tekmeca: Ford in Dodge na robu puščave Mojave - Californija.
Slika

Naslednji teden pa sva si privoščila zelo udobno mrcino za križarjenje po neskončnih cestah: Krajzler Sebring, prav tako kabrijo.
Slika

Obiskala sva še trdnjavo, ki stoji med potjo v Utah in je polna manjših trgovin s spominki in nekaj lokalov za žejne ali lačne. Nisem se mogel upreti tej stari kočiji - vozu, ki ga je čas že kar dobro zdelal :?
Slika

In še malce nenavadno motorizirano vozilo, ki po naših cestah zagotovo ne bi smelo voziti, je pa namenjeno prevozu turistov v mestu Gatlinburg - Tennessee.
Slika

nadaljevanje sledi, lp
Odgovori