Malo mimo ...

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Odgovori
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4114
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a mkx »

Ja saj, ko zagusti, pa vsak svojga očija, pa prjatla pa soseda na pomoč kliče. Tono ima totalno srečo, da je Dejan s Ptüja. :mrgreen:
LP, Metod
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Tam imajo ŽC,Borsig,Jože pa še kdo samogovore v zanimivih in poučnih debatah,ki jih odpirajo.Tud enega smrkavca ni,ki bi kaj prašal,ki bi ga kaj zanimalo,.....Pa ima te ljudi na izvoli,če bi si hotel napolniti znanje.Ne šnjofanje,pa zalezovanje,pa špioniranje,pa kje je ta mašina,pa zakaj ima ta zamudo,pa kje ga je kdo usral,ali se zatipkal.In če je to ljubiteljstvo potem se Nurmić osebno z veliko Primorsko ritjo poserje na vse skup.In bi radi vozili vlake! Na tak način niste vredni da gledate "hebl",ne pa da bi ga držali v rokah. :mad1
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Nurmi, če sem kdaj kak post do sedaj podpisal, ta tvoj post podpišem in to z veliko začetnico =D> =D> =D> =D>
Tine
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Super ste. Imate otroke, ki se že iz pampers plenic pogovarjajo z vami, očeti, o kvantni fiziki, da železnice niti ne omenjajo, saj o njej vedo vse in še več.

Če bi bilo po vaše, na tem forumu ne bi bilo nikogar mlajšega od 30 let. Nobenega; letečega vlaka, primožflorija, Tomaža97, Nejca, Dejana, AnejaTS, Aleša664, ... in še cel avtobus mlade generacije forumašev. Preprosto zato, ker: "Ko starejši govore, otroci naj molče!" Rečeno drugače, "tu otročad nima kaj početi!"

Mene, na takšnem forumu, tudi ne bo več zraven. Resno razmišljam, da vas ne oviram v vaši vehementnosti.

Lp,
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Tono »

Da bi ugotovili vzroke kreganja, imamo na radioamaterskem forumu http://forum.hamradio.si montiran "Lunometer", ki trenutno kaže...

Slika

Nič čudnega torej, saj je polna. Saj bo minilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tačas raje pojdite na glaž rujnega!

Lp,

Tono
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Uporabniški avatar
_Borsig_
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3102
Pridružen: 08.01.2009, 15:42
Kraj: Pragersko

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a _Borsig_ »

Tono napisal/-a: ... Tačas raje pojdite na glaž rujnega...
Alkohol ni rešitev!

Veehrjahmte mi, Hik!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
LP _Borsig_

Pa fajn se še mejte!
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Malo mimo ...

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Dolfe napisal/-a:Super ste. Imate otroke, ki se že iz pampers plenic pogovarjajo z vami, očeti, o kvantni fiziki, da železnice niti ne omenjajo, saj o njej vedo vse in še več.

Če bi bilo po vaše, na tem forumu ne bi bilo nikogar mlajšega od 30 let. Nobenega; letečega vlaka, primožflorija, Tomaža97, Nejca, Dejana, AnejaTS, Aleša664, ... in še cel avtobus mlade generacije forumašev. Preprosto zato, ker: "Ko starejši govore, otroci naj molče!" Rečeno drugače, "tu otročad nima kaj početi!"

Mene, na takšnem forumu, tudi ne bo več zraven. Resno razmišljam, da vas ne oviram v vaši vehementnosti.

Lp,
Dolfe
Pol jih pa usmerjaj na ta pravo pot.Saj nism jaz v zeleno pobarvan.Jaz mam u delavnic zmerej 3-4 mladiče s sabo,poln avto jih zmeraj vlačim s sabo kamor kol grem gledat vlake,pa nobeden ne teži k šnjofanju,pa takim kao ljubiteljskim budalaštinam.Fante zanima tehnika,vlaki,mehanika,...... in razmišljajo v pravo smer.
Če maš pa ti postavljene drugačne smernice,kako naj bi to zgledalo,pa ti bom po njihovo odgovoru " sorry stari,pol se pa nisva uštekala,al pa eden čist mim seka!"
Pa ne vleč surle ker ti ne paše!
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a andrazon »

Dolfe napisal/-a:
andrazon napisal/-a:Saj je nočna fotografija tudi v redu :wink:
Naredi jo. :wink:
[-X
Moj fotoaparat pa ne zna tega. :lol:
LP Andraž
Nejac
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1283
Pridružen: 29.03.2009, 17:46

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Nejac »

andrazon napisal/-a: [-X
Moj fotoaparat pa ne zna tega. :lol:
Fotoaparat verjetno zna, samo tisti ki ga "upravlja" verjetno ne ;)
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a andrazon »

To pa sploh ni res. Moj fotoaparat še ene obične fotke ne zna umirit, kaj šele, da bi imel na izbiro kako dolga naj bo osvetlitev :wink:
LP Andraž
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1586
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a desiro »

andrazon napisal/-a:To pa sploh ni res. Moj fotoaparat še ene obične fotke ne zna umirit, kaj šele, da bi imel na izbiro kako dolga naj bo osvetlitev :wink:
Lej tko kot ti je Nejc reku, v večini primerov je kriv uporabnik :wink:
Lp Nejc
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Nejac
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1283
Pridružen: 29.03.2009, 17:46

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Nejac »

andrazon napisal/-a:To pa sploh ni res. Moj fotoaparat še ene obične fotke ne zna umirit, kaj šele, da bi imel na izbiro kako dolga naj bo osvetlitev :wink:
Okej, če je res "kr en" poj je kriv on :)
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a andrazon »

=D>

Saj nameravam obudit enega mal bolšega, ki je sicer na film ampak ni primerjave. Slike itak še razvijajo, filme tudi prodajajo, za na forum mam pa dober skener :lol: :roll: :wink:
LP Andraž
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

andrazon napisal/-a:
Dolfe napisal/-a:
andrazon napisal/-a:Saj je nočna fotografija tudi v redu :wink:
Naredi jo. :wink:
Moj fotoaparat pa ne zna tega. :lol:
Vidiš, klobasaš o nečem, o čemer nimaš pojma, ne? :wink:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: Adria Transport - foto natečaj

Odgovor Napisal/-a andrazon »

Vidiš, klobasaš o nečem, o čemer nimaš pojma, ne? :wink:
No no Dolfe, malce se umiri. Jaz kar dobro vem, kako streči s nočno fotografijo, samo nimam primerne opreme. Pa še tolko za intermezzo, nevem kaj te je zmotilo pri mojem pisanju, saj sem samo povedal, da je lahko nočna fotografija tudi zanimiva, če je pa res dobra je pa boljša od vsake dnevne, tako da mal razmisli. Pa brez zamere :wink:
LP Andraž
Odgovori