počutje v kabinah

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: počutje v kabinah

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Nurmi napisal/-a:Pa saj Dare je dobričina,samo je malo pred časom.Čez 20 let boste videli,da je imel prav. 8)
Ne bo držalo. Je za časom in zamuja Je kot eho-odmev v gorah. Ko je neka stvar že pokomentirana, jo s precejšno zamudo enako pokomentira, vendar s precejšnim popačenjem. :lol:

Nurmi, licenco na pregled! :saluti
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: počutje v kabinah

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Pripelji kako mlado,da bo navdušena. :wink:
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
dare20
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 371
Pridružen: 10.02.2011, 15:59

Re: počutje v kabinah

Odgovor Napisal/-a dare20 »

Dolfe napisal/-a:@dare20, če ti karkoli na tem forumu ne paše, se lahko mirne duše odjaviš in si tako ne obremenjuješ svojih živcev po nepotrebnem.

Lahko pa si ustvariš svojega in tam ustvarjaš svoje nebuloze. Kdo vé, morda se ti še pridružim. Le da bom tam plesal po tvoji muziki. :wink:
Glej Dolfe ne bom pisal o podatkih, kateri so pridobljeni na podlagi visoko strokovne ekpertne analize vplivov na MP strojevodij. Analize so alarmantne in na podlagi določenih podatkov je nedopustno od tebe, da popravljaš in prirejaš mišlenje in ugotovitve članov tega foruma.

Tukaj si očitno izgubil kompas. NAmreč tema je POČUTJE V KABINAH. Ker je to forum okrog železniških vozil je mišljeno počutje v KAbinah teh vozil.
ZAto me čudi, da si dovoliš popravljati mišljenje in ugotovitve članov foruma. Tudi če izbrišeš članke je to samo potrditev mojih ugotovitev in poročil drugih institucij. Sam pišem izključno z argumentiranimi in potrjenimi z dokazi.
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: počutje v kabinah

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Dare! Tebe sem zagovarjal,da si vizionar.Zdaj moram pa še Dolfeta.On je bil žrtev teh uplivov in hvala bogu je dočakal penzijo ( :-k Svetlik verjetno misli drugače).
[-X Ne smeta se kregati! Eden ima na tem svetu višje poslanstvo,drugi je pa garal v el.magnetnem polju 40 let.Nikoli ne bosta prišla skupaj! :saluti
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: počutje v kabinah

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

dare20 napisal/-a:
Analize so alarmantne in na podlagi določenih podatkov je nedopustno od tebe, da popravljaš in prirejaš mišlenje in ugotovitve članov tega foruma.

Tukaj si očitno izgubil kompas. NAmreč tema je POČUTJE V KABINAH. Ker je to forum okrog železniških vozil je mišljeno počutje v KAbinah teh vozil.
ZAto me čudi, da si dovoliš popravljati mišljenje in ugotovitve članov foruma. Tudi če izbrišeš članke je to samo potrditev mojih ugotovitev in poročil drugih institucij. Sam pišem izključno z argumentiranimi in potrjenimi z dokazi.

Kaj bluziš tja v tri dni, če niti približno ne veš, kaj je bilo sploh skrajšano in nič, prav nič popravljeno.
Evo, tema je zanič in kot takšna gre v smetišče, ker ni v njen niti enega samega pametnega komentarja, v zvezi z naslovom teme. Sedaj se pa tam zaletavaj, če te je volja. Najprej sam s seboj razčisti, kako in kaj, potem pa masiraj druge.

@dare20, povem ti odkrito to, kar že predolgo odlašam. Si zelo duhamoren in brezvezen član foruma http://www.vlaki.info . Če boš v takšnem načinu vztrajal še naprej, ne boš ravno dolgo!


Tema leti v Smetišče. Ave!
Mod. Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Zaklenjeno