Re: SŽ 713, kanarčki in ostalo ....

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Odgovori
glajz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 252
Pridružen: 29.06.2011, 15:34

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a glajz »

No saj to pa niti ni tako zelo veliko, verjetno jih "nove" EMG naredijo nekaj več.
mmg. osem let je najdaljše možno obdobje med dvema revizijama za 713 :?:
Pa hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a Tono »

Amapk že dolgo ni bilo nobenega vprašanja o revizijah kanarčkov :twisted: :twisted: :twisted:
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
sbb
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 128
Pridružen: 04.06.2009, 11:48
Kraj: Bw Ložionica

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a sbb »

Mene pa zanima kako napredujejo revizije na kanarčkih?
PORED M-VOĐE I LOŽAČA NA LOK.
MOGU PUTOVATI NAJVIŠE 2 LICA
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

sbb napisal/-a:Mene pa zanima kako napredujejo revizije na kanarčkih?
Rutinsko, pripeljejo jih pred delavnico, ko se sprosti tir v delavnici, jih prestavijo na "operacijsko mizo" pardon tir, potem pa "šravfajo" po njemu. Ko je revizija končana in garnitura predana v promet pa sledi seveda njegova eksploatacija.

Ker so nekateri soforumaši zelo "zainteresirani", kdaj kakšen Kanarček pride iz revizije, je njegova osnovna barvna shema zelo kratkotrajna. Mazači (soforumaši) nato dokončajo "revizijo" in tako papackana garnitura potem vozi po SŽ tirih.

JEBEMTI sub kulturo, katero je podpirala bivša ministrica Širca. Dajte že enkrat sprejeti zakon (parlament), da je packanje po državni lastnini najmanj prepovedano, če ne že kriminal. V tem zakonu bi moralo obvezno pisati, da so popackana vozila NEVOZNA :!: V kolikor se gremo holding, je sedaj idealna priložnost za tako dejanje :!:
Tine
dare20
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 371
Pridružen: 10.02.2011, 15:59

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a dare20 »

Tono napisal/-a:Amapk že dolgo ni bilo nobenega vprašanja o revizijah kanarčkov :twisted: :twisted: :twisted:
Neverjetno kako se zanimajo za revizije posamezni člani.

Tono tudi sam sem opazil, da že dolgo ni bilo vprašanja kdaj pride nakšen kanarček iz revizije. V Novem mestu jim je dolgčas, ko jih nihče ne mori okrog revizij kanarčkov.
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Zadnji post (če ne upoštevamo @tono) je bil 4.9.11 ob 20:00 od @atlantis.
V kolikor pa gledamo čisto zadnji do sedaj, je bil pa @tono 4 dni nazaj.


Mladost je norost....press :mrgreen: :mrgreen:
kenedy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 123
Pridružen: 18.09.2011, 13:12
Kraj: okolica dolenjske

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a kenedy »

Živijo sem nov na forumu pa me zanimajo vlaki pa že dolgo nisem videl 123 a kdo ve kakšno je njegovo stanje lp kenedy.
desiro
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1591
Pridružen: 21.01.2008, 14:45
Kraj: Ljubljana

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a desiro »

kenedy napisal/-a:Živijo sem nov na forumu pa me zanimajo vlaki pa že dolgo nisem videl 123 a kdo ve kakšno je njegovo stanje lp kenedy.
Za začetek začni uporabljat ločila, v celotni temi, pa bi si lahko prebral, da ni zaželjeno postavljanje vprašanj o dotičnih kanarčkih.

Lp Nejc
The hardest part of my job is being nice to people who think they know how to do my job LOCOMOTIVE DRIVER
Uporabniški avatar
petindvajsetka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 28.08.2011, 19:57

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a petindvajsetka »

desiro napisal/-a:
kenedy napisal/-a:Živijo sem nov na forumu pa me zanimajo vlaki pa že dolgo nisem videl 123 a kdo ve kakšno je njegovo stanje lp kenedy.
Za začetek začni uporabljat ločila, v celotni temi, pa bi si lahko prebral, da ni zaželjeno postavljanje vprašanj o dotičnih kanarčkih.

Lp Nejc
Upam, da se motim, da ni @kenedy in @atlantis ena in ista oseba. [-o<
kenedy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 123
Pridružen: 18.09.2011, 13:12
Kraj: okolica dolenjske

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a kenedy »

to pa nebo držalo. jaz sem star 8 let. pa lep pozdrav
Uporabniški avatar
mAli
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 04.09.2011, 13:46
Kraj: Ljutomer

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a mAli »

kenedy napisal/-a:to pa nebo držalo. jaz sem star 8 let. pa lep pozdrav


8 :?: :?: :igraca :lol: :lol: :)o~~
scrtica
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 216
Pridružen: 15.02.2010, 11:04
Kraj: Borovnica

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a scrtica »

Upam, da se motim, da ni @kenedy in @atlantis ena in ista oseba.
Mislim, da lahko samo upaš, ker je vse skupi malo sumljivo. @Atlantis je čudežno poniknil in pojavil se je @kenedy... In potem svizec zavije čokolado...Slika

Aja. A je že kakšen kanarček iz revizije? :mrgreen: V Borovnici že dolgo nisem videl nobenega. :hmm
Življenje se ne meri s številom vdihov, ki jih naredimo, temveč s trenutki, ki nam dih vzamejo.
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

scrtica, ravno danes je pribrenčal eden. če verjameš... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4298
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

Živijo sem nov na forumu pa me zanimajo vlaki pa že dolgo nisem videl 123 a kdo ve kakšno je njegovo stanje lp kenedy
Zbudte se, a ne vidite pri starejših objavah, da se o tem ne bo pisalo več :-#
jaz sem star 8 let
No tej pa povej en razlog zakaj te pri 8 letih zanima kdaj bo prišel 123 iz revizije? #-o
V Borovnici že dolgo nisem videl nobenega
Kak ne ravno včeri so spustili prikolico 123-ke proti Kopru, je bla gužva na cugih iz Kopra :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: SŽ 713, kanarčki

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Madona ste duhamorni, kar vsi v zadnji vrsti. #-o

Fanté se je registriral, da bo lahko tudi kaj vprašal. Pri njegovih osmih letih ni glih za pričakovati, da vam bo solil železničarsko pamet, ali ne?
Še vsakega nadebudneža smo obdelali do te mere, da je lepo sodeloval s starimi junci, pa bomo tudi @kenedy-a. Par blagohotnih nasvetov, pa se bo fant vklopil med nas, da ga ne bo prepoznati.

Torej, za @atlantisovo in @kenedyjevo forumsko zdravje bom poskrbel npr. jaz, ostalo pa prepuščam tudi vam. :wink:


Evo, @kenedy, sedaj pa še midva. Dobrodošel na forumu. Poskusi postavljati čim bolj pametna vprašanja. Pri tem strogo pazi na slovnico, saj ti bo konec koncev to hudo prav prišlo v šoli in tudi v kasnejšem življenju. Nam pa manj sivih las in skodranih živčkov. [-o<

In še o Kanarčkih. Vsi so enaki, če odmisliš packarije, ki so nasprejanje po oplati. Zato je povsem vseeno, kje se kakšen trenutno nahaja, saj pride drugi, ki je enak prejšnemu. :wink:

Bo šlo? [-o<

lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Odgovori