O parnih lokomotivah-bluzenje

Take in drugačne nepomembnosti, ki pa jih radi delili z širnim svetom, pa stvari, ki jih premaknemo.
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Andraž sem ti že kdaj rekel da nehaj bluzit,ker te imajo vsi za klovna in Kekca.Pa ne poslušaš,tudi če te napizdim za tvoje dobro.Pa ne zjam zato,da bi se pametnega pred tabo delal,ampak zato da ti mogoče klikerji prklopjo da serješ mrzle in da vosla delaš iz sebe.
Smiri loptu,mal zadihaj,zajemi sapo,...... pa potem počasi naprej brez kozlarij.

Za iskrene misli boš mogu počakat,da se sudija malo pohladi,ker imam:

Slika
Zadnjič spremenil Nurmi, dne 02.03.2012, 18:56, skupaj popravljeno 2 krat.
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Nejac
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1283
Pridružen: 29.03.2009, 17:46

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a Nejac »

A Howard Webb ti ga je pokazal :P Off topic...

Btw jaz sem s tabo Nurmi :D
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a Tono »

Glej, glej, miniatura višjega mazalca :)

http://www.ebay.de/itm/Metallfigur-Mann ... 5ae0b6eaf1
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Dobra ideja Tono.
Bom kontaktiral Andrazonovega fotra in mu povedal, da ga ti lahko spraviš v red z mazalko.
Šele, ko bo naredil tečaj mazanja lahko gre na "lopato"...
Najprej moraš nekaj vedeti o lokomotivi (njeni duši :wink: ), ne pa da mečeš "kolm" v tri ...
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Delovni čas strojevodje

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Lokomotiva ima toliko duše,kot jo imajo ljudje ki z njo upravljajo.Vsaka lokomotiva brez človeka je samo 100 ton ropotije. ;)
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a andrazon »

Ja, bo bolje počasi. Fino bi blo, če bi se dal kako literaturo dobit.
LP Andraž
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Delovni čas strojevodje

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

No upam,da si skopčal in da mi ni zastonj kartona stisnu! Saj drugi ti itak ne bo nobeden nč rekel,ker so sami hinkoti.Čakajo da človek sam zabluzi,spotoma še kaj podpalijo.Potem se pa naslajajo,sami sebe majo pa za tko pametne,da se še pred špeglom gledajo in se božajo.
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4113
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a mkx »

Nam drugim se je @andrazon smilil :mrgreen: ... če bi še mi kakšno rekli, bi to bilo tako kot če eden drugega prebuta, ko pa drugi leži na tleh pa mimoidoči pristopijo in še malce pobrcajo. Saj si mu jih ti dovolj napel :kij

Sicer pa je imel @andrazon pred nedavnim konflikt tudi z Dolfetom, upam da ga je oboje skupaj izučilo.
LP, Metod
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a andrazon »

A sem jaz v konfliktu z Nurmijem?

Nebi reku :D
LP Andraž
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4113
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a mkx »

Evo, očiten dokaz za to, kako različno je lahko dojemanje sveta. Nurmi pade ven tako močno, da mu pol svetovnih sodnikov kaže rumeni karton, pride v konflikt z vsemi drugače mislečimi in polovico enakomislečih, mladec pa: a se je kaj zgodilo? #-o
Čisto zares: ignoranca ni rešitev.
LP, Metod
Barbarpapa1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1639
Pridružen: 09.11.2005, 22:40
Kraj: Maribor

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a Barbarpapa1 »

Pozdrav

Fantje, ni nujno, da je @andrazon ignorantski. Jaz sem "pingponganje" dojemal tako, kot da se "dajeta" dva, ki se dobro poznata :D. Imam srečo, da delam v takšnem okolju, kjer se dobro poznamo in si v medsebojni komunikaciji privoščimo še kakšne bolj hude, kot je bilo to, pa ni zamere....

LP

Jože
andrazon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 510
Pridružen: 07.07.2011, 20:23

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a andrazon »

Drugače se midva z Nurmijem ne poznava, samo sva se že veliko zmenla na forumu.
LP Andraž
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

mkx napisal/-a:Evo, očiten dokaz za to, kako različno je lahko dojemanje sveta. Nurmi pade ven tako močno, da mu pol svetovnih sodnikov kaže rumeni karton, pride v konflikt z vsemi drugače mislečimi in polovico enakomislečih, mladec pa: a se je kaj zgodilo? #-o
Čisto zares: ignoranca ni rešitev.
Z mladino na višku hormonov je treba kot s pitbuli.Zgrabiti za vrat pa postaviti na svoje mesto,za njihovo dobro.Zamere pa kuhajo stari občutljivi prdci,ki jih še muha moti.So sami sebi v napoto,drugi so jim pa še bolj.
Potem je tu pa še higijena.Tako kot sem mu zdaj "spržil dupe" ker je pisal oslarije,mu bom stisnil aplavz,ko bo zmogel spraviti v post nekaj pametnega.In to je vsa umetnost in vsa poanta.Pa bo kdo rekel,da vlaki.info ne vzgaja problematične mladine.
Lahko bi dobil za pir,ne pa karton. :P
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Problem je nastal samo zato, ker je andrazon pričel nekaj rubrik previsoko.
Če bi se odvijalo vse to od začetka tukaj, bi dobil za :berr

V vsakem gorju pa je nekaj dobrega...
Si vsaj dobil svojo rubriko :wink:
:lol: :lol:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: O parnih lokomotivah-bluzenje

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Nurmi, tudi za pir boš še dobil pa še kaj prijaznega, kartona pa nisi dobil ;)
Še enkrat, da ne bo kdo rekel, da sem star, zafrustriran starec, z raznimi fobijami in še kakimi bedarijami (pri 39 to ravno nisem ;) ). To da si Andrazona poskusil postaviti na res trdna tla ni nič narobe, mislim, da je to prav ker najstniško mladino itak prehudo razganja, še posebej ko je v puberteti. Problem pa je v načinu, kako si povedal, ki pa je mejil na žaljenje. To pa v vsakem primeru ni primerno za ta forum oz. kjerkoli in zato sem naredil kar sem.

Andrazon, tebi so že moji predhodniki povedali vse kar je potrebno, vseeno pa bom ponovil le nekaj malega. Na forumu se lahko skrivaš za nekim vzdevkom, vprašanje časa pa je, kdaj bo vzdevek dobil obraz, pravo ime in ostale detajle iz realnega sveta. Na srce ti polagam, da se tudi tukaj izražaš primerno, odraslo in spoštljivo z vsemi ostalimi. Lahko se ti vse tukaj napisano obrne kot bumerang in tega se najstniška (pubertetniška) mladina mnogo premalo zavedate, bognedaj da bi mladci hoteli celo iskati službo kje kamor posega pisanje, če seveda pišejo/te v čudnem, nespoštljivem tonu. Tudi ne jemlji sveta v stilu "vse vem", ker to ni res in se boš v življenju učil toliko časa, dokler te ne zagrebejo v zemljo. Pusti se podučit starejšim in izkušenejšim, bo bolje zate in vse ostale, hodi po svetu odprtih oči in z ušesi na preži.

Lepo v miru dalje pa preden pritisnete pošlji, preberite še enkrat in mogoče še enkrat, popravite ton pisanja in po možnosti slovnične napake. :mrgreen: Nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha.
Goran
Zaklenjeno