Z vlakom-bum!

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Z vlakom-bum!

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Naj se mi ne šteje v zlo, če malo pokritiziram reklamo za vlak v BTC...hočem reči, Bog ne daj, da bi prišlo do kakršnega koli buma z vlakom....kjerkoli.... :shock:
Matej
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 143
Pridružen: 30.09.2005, 16:30

Odgovor Napisal/-a Matej »

Tudi jaz se pridružujem kritiki, mislim, reklama brez besede BUM ne bi bila nič slabša.
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Takšna reklama bi pač naj bolj "vžgala". Seveda tudi meni ta reklama ni všeč - ampak, tista na radiju je bila pa še hujša. Začela se je pa nekako tako: "V Ljubljani pri BTCju je prišlo do ztirjenja potniškega vlaka ... " Ko sem jo prvič slišal, me je kar stisnilo pri srcu. :x
Uporabniški avatar
gomulka014
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 454
Pridružen: 18.11.2005, 13:24
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a gomulka014 »

541 napisal/-a:ampak, tista na radiju je bila pa še hujša. Začela se je pa nekako tako: "V Ljubljani pri BTCju je prišlo do ztirjenja potniškega vlaka ... "
Kakšna je pa ta reklama v celoti? Nisem je še slišal ...
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Huh, jaz ti je sedaj tudi ne bi znal v celoti ponoviti. V glavnem šla je nekako v smislu, da je prišlo do iztirjenja vlaka in nekaj o potnikih s popolnoma resnim tonom - potem na koncu pa, da se potniki dobro počutijo in so navdušeni. Slišal sem jo pa na Radiju Center MB.
Uporabniški avatar
gomulka014
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 454
Pridružen: 18.11.2005, 13:24
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a gomulka014 »

Zelo pretirano, za moj okus. V končni fazi, tak oglas lahko učinkuje tudi negativno. Marsikdo radio posluša bolj na mimogrede in če tak ujame le začetek te reklame, mislim, da bi ga potem bolj težko srečali na tem vlaku ... :x
vlakoljub
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 83
Pridružen: 12.02.2006, 23:28
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a vlakoljub »

Z vlakom - bum!
Hahahahahaha, ta je dobra! :lol:
Sicer sta pa moja mama in babica doživela bum z vlakom septembra 1985, ko sta trčila Gomulka in nek tovorni vlak pri Brestanici. Onidve sta bili na tisti gomulki.
Odgovori