spletna stran SŽ

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

spletna stran SŽ

Odgovor Napisal/-a milchy »

Živjo
a je mogoče komu kaj jasno kaj je s spletno stranjo SŽ ?
Nemogoče jo je odpreti

M.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Povsem brez problema pridem gor, res!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

zanimivo, zgleda, da se je mojemu računalniku čist strgalo .....
ni strani, niti tovornega prometa ne .....
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Stran tudi meni deluje. To s stranjo je včasih zanimivo. Kolega na Arnesu me sprašuje za vozni red, ker da stran od SŽ ne deluje. Meni preko Siola pa je stran delovala. Zdaj kaj je tukaj bilo krivo, pa ne poznam odgovora. :roll:
transalpina
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 28
Pridružen: 28.09.2005, 15:13
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a transalpina »

Tudi jaz sem imel pred kakim tednom težave pri dostopu na strani SŽ z domačega računalnika, med tem ko so drugi do strani dostopali normalno, prav tako sam iz računalnika v službi.
Trenutno nimam problemov.
Lp Leon
vlakoljub
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 83
Pridružen: 12.02.2006, 23:28
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a vlakoljub »

Zanima me, kje najdem slike vagonov SŽ (potniških in tovornih.) Mislim, da so narisani v programu AutoCad, v narisu, vse je kotirano, vagoni so razdeljeni po serijah. Spomnim se, da sem te slike gledal pred 4 leti.
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

skic potniških vagonov nikoli ni bilo, so bile pa skice tovornih .... lahko ti jih pošljem na e-mail ....
vlakoljub
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 83
Pridružen: 12.02.2006, 23:28
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a vlakoljub »

Imaš prav, bile so samo skice tovornih vagonov. Jih je še vedno možno najti na spletu? Sicer mi jih pa lahko pošlješ na mail.
Uporabniški avatar
gapi_1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 475
Pridružen: 25.09.2005, 12:17

Odgovor Napisal/-a gapi_1 »

na spletni strani SŽ sem opazil novost, da med zamudami vodijo tudi vlake, pri katerih šele pričakujejo zamudo. zanimiva poteza. Se je morebiti že kdo kaj prepričal koliko je kej točna? :wink:
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Progar »

Kolikor mi je uspelo razbrati, je stvar ravno v tem, da gre za predvidene zamude. To je zelo koristno zlasti za mednarodne vlake. Tudi jaz sem že prišel na postajo na IC vlak, ki naj bi bil po informacijah s spletne strani točen, v resnici pa ga sploh še ni bilo v Sloveniji in zato ni bil vnešen v informacijski sistem. Popolnoma "točen" pa prikaz zamud nikoli ne bo, ker se med dvema postajama vlaku lahko marsikaj pripeti in se zamuda kaj hitro skrajša ali pa tudi podaljša.
Odgovori