Dela na Slovenskih železnicah

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
Uporabniški avatar
Cepi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 853
Pridružen: 14.12.2007, 18:34
Kraj: Izlake

Dela na Slovenskih železnicah

Odgovor Napisal/-a Cepi »

No sedaj, ko se je otoplilo bodo pa delali na veliko koncih


Slika

Mi lahko, kdo pojasni, kaj bodo vse delali.
Nejc

Re: Dela na Slovenskih železnicah

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Cepi napisal/-a: Mi lahko, kdo pojasni, kaj bodo vse delali.
Povsod, kamor klikneš na spodnjo povezavo je pojasnjeno! :wink:
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Toliko obvestil glede gradbenih del pa ne vem, če sem že zasledil na strani SŽ. Dela se dela... =D>
LP
Izidor
holding
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1799
Pridružen: 30.12.2006, 13:03

Odgovor Napisal/-a holding »

...obvestila so, kot vedno, površna in nenatančna..... :evil: :evil: :evil: ...podn, total podn !!!

... :!: ..MV Lisinski BO ZAMUJAL tudi 19. 20. in 21. maja (in ne samo 17. in 18., kot piše v obvestilih).... :!: :!: :!: ...

.... :!: ...ISTE DNI bo ZAMUJAL tudi MV 415 - cca slabo uro.......

...torej: 17. , 18., 19., 20. in 21. maja vlaka 297 (Lisinski) in MV 415 zamujena vsak približno ENO URO!...
... :shock: ...vzrok:...zapora proge (gradbena dela) Podrožca - Beljak in posledično "obvoz" teh dveh vlakov .....Beljak - Celovec - Bistrica v Rožu - Podrožca......
Uporabniški avatar
Mirče
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 337
Pridružen: 19.11.2005, 16:26

Odgovor Napisal/-a Mirče »

Kolikor vem bi za optimalno stanje omrežja letno morali opraviti vsaj 40 km remonta.20 let niso delali remontov razen ko je kaj stirilo letos bodo naredili kakšnih 15 km tako,da s takim tempom lahko zapremo barako.
Aja samo za odpravo počasnih voženj/omejenih hitrosti bi potrebovali kakšnih 500 miljončkov evričev bo kdo prispeval.
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Odgovor Napisal/-a 541 »

Mirče napisal/-a:Kolikor vem bi za optimalno stanje omrežja letno morali opraviti vsaj 40 km remonta.20 let niso delali remontov razen ko je kaj stirilo letos bodo naredili kakšnih 15 km tako,da s takim tempom lahko zapremo barako.
Aja samo za odpravo počasnih voženj/omejenih hitrosti bi potrebovali kakšnih 500 miljončkov evričev bo kdo prispeval.
V 90. letih se je naredilo kar nekaj remontov, potem je pa vse potihnilo. Sedaj pa se dela 7 km enega tira Ponikva - Dolga Gora dva meseca in pol oziroma z dnevnimi zaporami tri mesece. Torej dobra 2 kilometra na mesec, pa če prištejemo zraven še Ormož, jim naj bo 3 km enega tira na mesec (zelo dobra mera). :shock:

Moje osebno mnenje je, da je to zato, ker pač ni denarja, da pa kdo ne bi rekel, da se nič ne dela, delajo poooooooočaaaaaaasi. In tako se delajo remonti čez vse leto. :roll:
Odgovori