GRAFITARJI

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Lep pozdrav !
Zadnjič spremenil connan, dne 04.10.2006, 15:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Ali ti poznaš Zagoršnika iz Maribor-Studenci? Kaj ti misliš, da tukaj vsak vsakega iz cele Slovenije poza ali kaj :?: :?: Taka sporočila so, oprosti, malo blesava.
Have a nice day!
Uporabniški avatar
jure80
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1120
Pridružen: 08.06.2006, 20:59
Kraj: Ljubljana - Žalec

Odgovor Napisal/-a jure80 »

Pa tudi če bi ga kdo poznal? Dejstvo je, da so grafitarji ljudje, ki ne vedo kaj bi s seboj in nimajo kaj druzga pametnega za početi. Ta forum pa ni namenjen spraševanju oz. če kdo koga pozna.
LP
Izidor
Uporabniški avatar
rock_rail
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 54
Pridružen: 18.05.2006, 18:31

Odgovor Napisal/-a rock_rail »

OrientExpress napisal/-a:Mislim, da ni problem v višini kazni, ampak mentaliteti ljudi - v šolah, medijih itd. se spodbuja samo kritično mišljenje brez meja in upiranje avtoritetam, ne poudarja pa se spoštovanja avtoritet (kot so npr. zakoni, država) in nujnosti njihovega obstoja. Vse preveč se poudarja svoboda in svobodna izbira posameznika, kaj pa odgovornost?! Kdo bo naučil mularijo, da za svoja dejanja odgovarja in da počičkan vlak ni v škodo le neki abstraktni državi oz. abstraktni SŽ, ampak zelo konkretnim ljudem, to je zaposlenim na SŽ in uporabnikom storitev SŽ, potnikom, davkoplačevalcem (tudi njihovim staršem), ki v končni fazi plačujejo izgube SŽ.
Točno to! To je res problem celotne današnje družbe, ki je posledica tempa življenja. Samo jaz si vseeno ne predstavljam kako bi se to rešilo drugače kot s kaznijo. Že od malega so nas učili, da če si nekaj storil narobe, si bil za to tudi kaznovan. Danes pa nekateri starši ščitijo svoje otroke kot severne medvede pa čeprav vedo, da zganjajo vandalizem. In isto bodo ti "otroci" svoje otroke vzgajali tako, ker jim njihovi starši dajejo res "lep" zgled. Na drugi strani so pa tu organi pregona in nekaznovanje povzročiteljev, ki si seveda potem itak mislijo, "Saj nam noben nič ne naredi, noben nam nič ne more..." Kaj, a ne more policija enkrat poslat ene enote na kraje, kjer se to dogaja in povzročitelje prijeti? Ker če bi jih za povzročeno škodo orenk udarili po lastnem žepu in da bi vse to malo bolj prišlo v javnost oz. v medije, verjemite da bi vsak dvakrat dobro premislil, kakšne neumnosti bo šel zganjat! :roll:
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Lep pozdrav !
Zadnjič spremenil connan, dne 04.10.2006, 15:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Ne.
Have a nice day!
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3626
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

SMRT GRAFITARJEM! :twisted: :evil:

Pa saj to ni res, popisana je že vsaka potniška garnitura. Pa kaj se res ne da nič ukrenit?
Zakaj pa tovorne lokomotive niso popisane? verjetno zato, ker se zelo pogosto odpravljajo v nočno :roll: :?:
Dameton
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 147
Pridružen: 12.07.2006, 14:29
Kraj: Slovenska Bistrica

Odgovor Napisal/-a Dameton »

Connan oprosti ampak meni deluješ tako kot da si en izmed grafitarjev,
ki tukaj na forumu preverja, če se imata grafitarja za katera sprašuješ česa bati.
Meni osebno so grafiti všeč, samo ob pogledu na garniture pa mi postane slabo, po večini (kr nekaj načečkano). :wink:
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.
Uporabniški avatar
WORMS
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 218
Pridružen: 04.04.2006, 10:03
Kraj: ŠTAJERSKA

Odgovor Napisal/-a WORMS »

Tudi meni se zdi ,da je prisoten kak grafitar. Žalostno je ,da država ne ukrene nič proti takšni "umetnosti" ali bolje rečeno povzročanju velike materialne škode, pri tem ne mislim samo na železnico. Žalostno je tudi ,da v naši sredini živijo takšni osebki, katerim je edini način komuniciranja z javnostjo in edini način samopotrjevanja to, da v okrilju teme rišejo večinoma brezvezne grafite, kateri nimajo nobenega sporočila po vlakih, stavbah in še kje. Ker domnevam, da so "umetniki" predvsem mlajši predstavniki Slovenske populacije, me skrbi za prihodnost naše preljube dežele na sončni strani alp. A bomo postali narod malarjev, ki bodo ponoči pisali po zidovih to kar javno nikoli ne bodo upali povedati?
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Special-K

Odgovor Napisal/-a Special-K »

Jaz sem bil tudi pristaš graffitarjev vendar sem opazil da je to bv...
In da se uničuje samo lastnina in sem opazil da je nov čist vlak
dosti lepši od počečkanega...

Se opravičujem za mojo norost
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Kar si javno ne upamo povedat? Ja kaj pa je to, podolgovata faca na vlaku, kaj to izraža?
Have a nice day!
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3626
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

E.L. napisal/-a:Kar si javno ne upamo povedat? Ja kaj pa je to, podolgovata faca na vlaku, kaj to izraža?
:lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Lep pozdrav !
Zadnjič spremenil connan, dne 04.10.2006, 15:57, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Vsekakor želim policistom čimveč uspeha pri lovu teh retardirancev. Pa tudi pravosodje naj jih pošteno privije. SŽ pa naj izterja ustrezno odškodnino od njih.

Me prav zanima kaj bo z Ljubljančani, katere so ujeli v Novem mestu.
Tine
Uporabniški avatar
connan
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 22
Pridružen: 18.09.2006, 8:29

Odgovor Napisal/-a connan »

Lep pozdrav !
Zadnjič spremenil connan, dne 04.10.2006, 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori