Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a cokla »

Regan 664 napisal/-a: Kdo bo pa spremljal dogajanje po TV? In kje se bo spremljalo?
Če bo , bo snemalnik beležil in sproti brisal...nekako tako kot črna skrinjica pri letalih.....

Jembah napisal/-a:Nic ne vem kako bo to urejeno, bi pa bilo fajn, da bi strojevodja imel monitor in moznost zoomiranja posebej zdaj, ko bo vedno bolj vroce in bodo krilca vedno krajsa :lol: :lol: :lol:
Takoj zahtevam tečaj za 813 v Ljubljani.... :D
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Regan 664
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3625
Pridružen: 24.01.2006, 16:23

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a Regan 664 »

Jembah napisal/-a:Nic ne vem kako bo to urejeno, bi pa bilo fajn, da bi strojevodja imel monitor in moznost zoomiranja posebej zdaj, ko bo vedno bolj vroce in bodo krilca vedno krajsa :lol: :lol: :lol:
Ne vem, če bi to bilo v skladu s pravilnikom, kaj pa signali na progi.... :lol:
Potem bi rabil še pomočnika, fant bi bilo gužve za to delovno mesto.... :lol: :lol:
Tim_P.
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 27
Pridružen: 17.03.2010, 14:56
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a Tim_P. »

Lep pozdrav :!:
Mogoče se bo pa stvar prijela in "morda" bo tovrstnih poškodb konec.
To pomeni, da je na sž-ju interes za to. =D> =D> =D>
LP Tim_P.
bronz
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 435
Pridružen: 03.09.2009, 6:35

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a bronz »

Bakreni strah in trepet!Na vsak vlak mladega Bakrenega pa :kij ,pa če ne pomaga še :kij :kij :kij ....... :lol: :lol:
Ni ga junaka...............................................................................................................
541
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3417
Pridružen: 16.11.2005, 22:01

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a 541 »

Tim_P. napisal/-a: ... Zakaj ravno na mostu ni potrebno posebno poudarjati ...
Ni mi najbolj jasno zakaj, edino, kar mi trenutno pade na pamet, je to, da se tam skoraj vedno železničarji vozimo v službo. :shock:
Tim_P.
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 27
Pridružen: 17.03.2010, 14:56
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a Tim_P. »

Pozdravljeni :!:
Razlog, zakaj je ravno na mostu največ poškodb je po mojem mnenju ta, da je tam samo 8 sedežev, katere lahko objestneži brez problema zasedejo in jih pri delu malokdo vidi. Kljub vsemu vseeno mislim, da si po srednjem delu ne upajo uničevati, ker bi jih lahko kdorkoli zapazil...
LP Tim_P.
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a grega »

Tim_P. napisal/-a:Pozdravljeni :!:
Razlog, zakaj je ravno na mostu največ poškodb je po mojem mnenju ta, da je tam samo 8 sedežev, katere lahko objestneži brez problema zasedejo in jih pri delu malokdo vidi. Kljub vsemu vseeno mislim, da si po srednjem delu ne upajo uničevati, ker bi jih lahko kdorkoli zapazil...
LP Tim_P.
Jaz sem se vozil 4 leta z vlakom in dobil občutek, da kdor se spravi uničevat se tudi skriva ne preveč. Je pa po poročanju potnikov za Rogaško Slatino situacija še veliko, veliko slabša; od rezananja sedežev, metanja delov vlaka skozi okno, groženj sprevodnikom, kajenje v Wc...

aja pa recimo na postaji Celje sem bil pred 2 letoma priča kako so ob največji gužvi (14.20) obmetavali Fiata na 6 tiru s gramozom iz 2 perona in če se prav spomnim je bilo razbito eno okno.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a cokla »

grega napisal/-a: Jaz sem se vozil 4 leta z vlakom in dobil občutek, da kdor se spravi uničevat se tudi skriva ne preveč. Je pa po poročanju potnikov za Rogaško Slatino situacija še veliko, veliko slabša; od rezananja sedežev, metanja delov vlaka skozi okno, groženj sprevodnikom, kajenje v Wc...
Enak problem je bil nekdaj na kamniški progi...Bakreni je prišel dvakrat ali trikrat na ta konec in je bil kmalu red. :kij
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Nejc

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Na splošno se mi zdi, da je problem predvsem z dijaki na stranskih progah. Tudi na našem koncu je bilo lep čas zelo vroče, kako je sedaj, ne vem, ker se ne vozim več z vlakom v šolo.
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a Dino S »

grega napisal/-a: Jaz sem se vozil 4 leta z vlakom in dobil občutek, da kdor se spravi uničevat se tudi skriva ne preveč. Je pa po poročanju potnikov za Rogaško Slatino situacija še veliko, veliko slabša; od rezananja sedežev, metanja delov vlaka skozi okno, groženj sprevodnikom, kajenje v Wc...
Ne more bit drugače če je sprevodnik njihov prijatelj in se zraven smeji.
...
Tim_P.
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 27
Pridružen: 17.03.2010, 14:56
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a Tim_P. »

Pozdravljeni :!:
Ob branju tegale
Nejc napisal/-a: zelo vroče.
dobivam občutek, da na progi Zagorje-Ljubljana, sploh "ni tako hudo", saj tega, da bi kdo grozil sprevodniku še nisem videl, kaj šele, da bi kdo metal kamne v vlak....
Me pa zanima če mi lahko kdo od vas, ki se malce več vozite z vlaki pove v katerem delu slovenije so objestneži najhujši in kje je problemov z njimi najmanj.
LP Tim_P.
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a cokla »

Tim_P. napisal/-a:Pozdravljeni :!:
Ob branju tegale
Nejc napisal/-a: zelo vroče.
dobivam občutek, da na progi Zagorje-Ljubljana, sploh "ni tako hudo", saj tega, da bi kdo grozil sprevodniku še nisem videl, kaj šele, da bi kdo metal kamne v vlak....
Me pa zanima če mi lahko kdo od vas, ki se malce več vozite z vlaki pove v katerem delu slovenije so objestneži najhujši in kje je problemov z njimi najmanj.
LP Tim_P.

Ravno na tej progi je sprevodnik v Litiji ( se mi zdi ) "zaslužil odmor" na urgenci... :(
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Re: Namerne poškodbe v notranjosti vlakov

Odgovor Napisal/-a kondukter »

Dino S napisal/-a:
grega napisal/-a: Jaz sem se vozil 4 leta z vlakom in dobil občutek, da kdor se spravi uničevat se tudi skriva ne preveč. Je pa po poročanju potnikov za Rogaško Slatino situacija še veliko, veliko slabša; od rezananja sedežev, metanja delov vlaka skozi okno, groženj sprevodnikom, kajenje v Wc...
Ne more bit drugače če je sprevodnik njihov prijatelj in se zraven smeji.
Potem pa mi na ZS napiši kdo je ta "heroj"...
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Odgovori