Najem vlaka

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
josi
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 11
Pridružen: 23.02.2010, 9:11

Najem vlaka

Odgovor Napisal/-a josi »

Zanima me, kako je z naročilom vlaka v terminu, ko ni rednih prevozov.
Konkretno me zanima za prevoz skupine pohodnikov, s postaje Sevnica do Jelovca in sicer na soboto, ko na tej progi ni rednih linij.
Stvari so verjetno dosti drage. Saj ni problem dobiti avtobus, ampak bi bilo bolj atraktivno z vlakom, ker bi se večina od njih na tej progi prvič peljala.
Aja, ne mislim na muzejski vlak ampak normalnega, torej kanarčka, če sem se prav izrazil.
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Najem vlaka

Odgovor Napisal/-a Dino S »

...
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Najem vlaka

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

@josi, potem, ko dobiš informacijo, si naprošen da jo podeliš z nami. Vsekakor bo marsikoga zanimalo. [-o<

lp
Dolfe
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
amater
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 61
Pridružen: 05.08.2007, 20:41

Re: Najem vlaka

Odgovor Napisal/-a amater »

Po moje se za tako kratko razdaljo ne splača najemati vlaka. Od kje pa boste potovali? Če iz ljubljanske konca in če želite res z vlakom prav do Jelovca, potem bi bil najem bolj smiseln za celo pot. In se v naše lepe kraje pripeljete iz trebanjske smeri. Proga je res lepa. Saj jo na doberšnjem delu spremlja reka Mirna. Naj dodam še to, da so v Jelovcu in okoliških hribih ( Okič, Topolovec ) snemali nemški film Železna cesta.
josi
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 11
Pridružen: 23.02.2010, 9:11

Re: Najem vlaka

Odgovor Napisal/-a josi »

Naj dodam še to, da so v Jelovcu in okoliških hribih ( Okič, Topolovec ) snemali nemški film Železna cesta.
Naj te popravim...Kraje zelo dobro poznam, ta film so snemali v kraju Kompolje ob Savi (par km iz Boštanja), je pa to bilo v 80 letih!
Odgovori