razpis

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
tonymontana
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 12.07.2011, 22:50

razpis

Odgovor Napisal/-a tonymontana »

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu, kljub temu občasno preletim vaš forum iz same radovednosti ter zanimanja. No pa je napočil čas da se tudi registriram in malo bolj natančneje spremljam zadevo. :D

Mam eno vprašanje... pred kratkim sm slšu d bo hmali razpis, najprej za notranje nato za zunanje. Trenutno sem še na faksu FE( fakulteta za elektrotehniko), še vedno 1.letnik,ker ponavljam na čast bolonjskemu sistemu zaradi takih in drugačnih pravil oz. pogojev. Manjka mi še en izpit do pogoja,vendar nism prepričan če ga bom opravil, zato imam že nekaj cajta v rezervi si posikat tudi kašno zaposlitev, najboljše kar tehnične smeri.
Zdej..točno kakšen razpis za koga rabijo nevem, uglavnem slišal sem, prosim če se motim naj me popravite :P
Okoli po googlu sm brsku o pogojih.. ugotovil sem, da je optimalna rešitev za prit notr 5.stopnja izobrazbe( jo imam- tehniška gimnazija smer elektrotehnika) ter veze i poznanstva ( tudi nekej žlahte mam).

A je gdo pripravljen napisat kaj več o temu,kakšen nasvet, podrobnost,dodatne informacije...

Sem za tudi kašn pir če je gdo z goriškega konca d vržemo kašno na jezik na to temo :P

Zahvaljujem se Vam za odgovor
dingo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 531
Pridružen: 08.08.2009, 15:42

Re: razpis

Odgovor Napisal/-a dingo »

1.letnik,ker ponavljam na čast bolonjskemu sistemu zaradi takih in drugačnih pravil oz. pogojev. Manjka mi še en izpit do pogoja,vendar nism prepričan če ga bom opravil, zato imam že nekaj cajta v rezervi si posikat tudi kašno zaposlitev
Verjemi, da je na nakaterih drugih fakultetah kjer se za prehod zahteva vse izpite še bolj zaj... ampak se da, če se hoče.
Do jesenskega roka imaš še skoraj 2 meseca. Fali ti pa 1 izpit. Ni druge narest letnik. Kaj boš potem plačeval za študij ob delu? #-o Ali pa ga celo opustil? [-X
tonymontana
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 12.07.2011, 22:50

Re: razpis

Odgovor Napisal/-a tonymontana »

se strinjam s tabo... delam tudi na temu,vendar v rezervi imam tole o čemer sem tudi postavil temo :)
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: razpis

Odgovor Napisal/-a Tono »

Predpostavljam, da ti manjka izpit iz slovenščine...
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
Odgovori