kdaj novi razpisi

Vse okoli slovenskega nacionalnega železniškega operaterja.
Odgovori
Uporabniški avatar
1216-001
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 699
Pridružen: 28.11.2008, 11:16

Re: kdaj novi razpisi

Odgovor Napisal/-a 1216-001 »

Kar se izobrazbe tiče imaš že sedaj ustreno stopnjo in smer.Če boš takrat ko bodo sprejemali tudi zdravstveno in psihofizično ustrezal ni ovir.Bodo pa enkrat morali začeti z novim kadrom saj leta vsem tečejo notranjih prerazporaditev pa bo tudi zmajkalo.Res pa je,da ti težko kdo pove ali bo to v 10 ali 15 letih ali pa čez 3 leta. Ampak kot pravijo,upanje umira zadnje.Vprašanje pa je če boš ti pripravljen čakati tako dolgo.
Uporabniški avatar
mAli
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 127
Pridružen: 04.09.2011, 13:46
Kraj: Ljutomer

Re: kdaj novi razpisi

Odgovor Napisal/-a mAli »

Hvala za vajin odgovor! Če bi me sedaj sprejeli bi bil tudi pripravljen pustiti fax..to je moja želja že od malih nog ko se od očeta dobil prvo mehano kompozicijo.. od tedaj se zelo zanimam za železnico in jo spremljam. Upam da bodo zaželi kmalu kaj iskat :)
038
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 873
Pridružen: 10.03.2009, 20:49

Re: kdaj novi razpisi

Odgovor Napisal/-a 038 »

Če ni faks samo zato da imaš status, potem ga le dokončaj. Pa spoznaj vse strani tega poklica dobre in slabe, ne samo s perona, ter tudi na stara leta pomisli ko ti bo zdravje začelo pešat. Takrat ti bo izobrazba prav prišla ali pa že prej.
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: kdaj novi razpisi

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

=D> podpišem.Jaz sem hotu bit veterinar,pa sem glumil rockerja,tko da sem končal na ajzenponu.Tko da zdaj žderem govna,ki sem si jih sam zakuhal. :D
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
Odgovori