Mehano diesel JŽ oznake

Odgovori
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

Mehano diesel JŽ oznake

Odgovor Napisal/-a kasti »

Prodam Mehano diesel lokomotivo z originalnimi napisi JŽ Jugoslovanske železnice. Lokomotiva je dobro ohranjena manjka le krajši del ograje na sprednjem krajšem delu. Cena je 50 eur.
kontakt :ikasti25@gmail.com
tel 040 489 008Slika
vlakoljubec

Odgovor Napisal/-a vlakoljubec »

kasti, mi je kolega rekel, da si zagrizen JŽ-jevec, sedaj pa prodajaš :shock:
Kaj maš čistilno akcijo :?:
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

retro

Odgovor Napisal/-a kasti »

Ja res je to vendar se krog zbirke zmanjšuje samo na parne lokomotive, kasneje pa gredo v prodajo tudi nemške četudi naše ker sem ugotovil, da so staro avstrijske parke od Karla die beste. Res pa je da večino modelov dela le MI... a vse eno v 37 letih sem ugotovil, da ni važna količina ampak kvaliteta. Kar se vagonov tiče pa je bilo nekaj podvojenih sedaj reduciram, ker v kompozicijan ni bilo enakih številk. Eni po svoje eni pa po svoje.
kasti
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 345
Pridružen: 01.12.2008, 0:28

retro

Odgovor Napisal/-a kasti »

Ja res je to vendar se krog zbirke zmanjšuje samo na parne lokomotive, kasneje pa gredo v prodajo tudi nemške četudi naše ker sem ugotovil, da so staro avstrijske parke od Karla die beste. Res pa je da večino modelov dela le MI... a vse eno v 37 letih sem ugotovil, da ni važna količina ampak kvaliteta. Kar se vagonov tiče pa je bilo nekaj podvojenih sedaj reduciram, ker v kompozicijan ni bilo enakih številk. Eni po svoje eni pa po svoje.
Odgovori