Hitrost pošiljanja paketov

Uporabniški avatar
_Borsig_
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3102
Pridružen: 08.01.2009, 15:42
Kraj: Pragersko

Re: Hitrost pošiljanja paketov

Odgovor Napisal/-a _Borsig_ »

Še moje izkušnje:

14.5.2009 mi je prodajalec na Dunaju potrdil, daje poslal kupleno lokomotivo.
V mailu priložil štev.pošiljke z monžnostjo sledenja preko neta. Pri njemu je prevzel "Hermes paketendinst"
25.5.2009 mi je DPD d.o.o. dostavil na dom!

Hitra dostava je za moje pojme kaj drugega kot tole!!

Na moje povpraševanje sem dobil odgovor da bodo ugotavljali kje se jim je zalomilo.
LP _Borsig_

Pa fajn se še mejte!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Hitrost pošiljanja paketov

Odgovor Napisal/-a milchy »

pri Hermesu je problem, ker v Sloveniji nima lastne mreže in to namesto njih opravlja DPD (kot si sam ugotovil) in tako pride do malo daljših časov dostave

zaenkrat je še najbolje, če se pošlje kar z navadno pošto
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: Hitrost pošiljanja paketov

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Samo zanimivo, ko sem jaz dobil nekaj pošiljk iz Salzburga, poslanih ravno tako s Hermesom, so prišle k meni v največ 5-tih delovnih dneh.

Pa še nekaj je smiselno vedeti. V Nemčiji je DHL Business International paket v lasti Deutsche Post zato paketi poslani iz Nemčije na ta način pridejo na našo pošto. Če pošiljatelj objavi kodo za sledenje, potem jo lahko gledate le na webstrani naše pošte, ne na http://www.DHL.si. Toliko za informacijo, mogoče komu pride prav ;)
Goran
Nejc

Re: Hitrost pošiljanja paketov

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Meni osebno se zdi, da je kar hitra dostava z državno pošto (Deutsche Post - Luftpost in Pošta Slovenije). ko mi je javil prodajalec, da je prejel denar, je samo napisal, da gre paket naslednji dan na pošto, sem ga imel pri sebi v treh do štiriih delovnih dneh.

Itak pa mi dostavlja samo Slika in tu pa tam Slika.
V petih letih uporabe ebaya, sem tudi dobil enkrat paket preko Slika.

lp
Odgovori