SŽ 541-Roco model

Najnovejše v svetu železniških maket.
Zaklenjeno
kit

Re: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a kit »

mmatja napisal/-a:
kit napisal/-a:
Marsikdo bo rekel, "saj so vse prodali" ali "pa šli so za med"......
Ali pa pod kladu, oziroma vlak...
Kit je pa to že tukaj napisov, ko je dobu ojre :lol: :lol:
mmatja
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1613
Pridružen: 16.05.2009, 19:41
Kraj: Lendava

Re: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a mmatja »

kit napisal/-a:
mmatja napisal/-a:
kit napisal/-a:
Marsikdo bo rekel, "saj so vse prodali" ali "pa šli so za med"......
Ali pa pod kladu, oziroma vlak...
Kit je pa to že tukaj napisov, ko je dobu ojre :lol: :lol:
Pa komentar tudi... :D
541-101
Pom. strojevodje
Pom. strojevodje
Prispevkov: 65
Pridružen: 28.03.2007, 7:04

Re: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a 541-101 »

kit napisal/-a: Kot argument naj bo prodaja mojega modela SŽ541 na senčno stran alp. V Sloveniji nekateri ne znajo cenit tistega kar jim je ponujeno......

se mi zdi, da se zelo "sekiraš", komu si prodal model ..... ti je pač ponudil več, kot katerikoli drugi na sončni strani Alp..... ali pa si hotel preveč ..... (glede na začetno ceno 300 tojrotof ...)
kit

Re: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a kit »

541-101 napisal/-a:
kit napisal/-a: Kot argument naj bo prodaja mojega modela SŽ541 na senčno stran alp. V Sloveniji nekateri ne znajo cenit tistega kar jim je ponujeno......

se mi zdi, da se zelo "sekiraš", komu si prodal model ..... ti je pač ponudil več, kot katerikoli drugi na sončni strani Alp..... ali pa si hotel preveč ..... (glede na začetno ceno 300 tojrotof ...)
Meni je čisto vseeno kdo je kupec modela, saj sem zanj iztržil več kot sem pričakoval :lol: :lol:
541-101 se mi zdi, da se nekateri pacienti zelo "sekirajo", ker je bil model prodan in ne bo ponujen po nižji ceni, kot je praksa pri ponudbah, ko se spuščajo cene. Nazadnje se pa kupci hvalijo kako ugodno so kupili, žal tukaj te zgodbe ne bo :wink: :wink:

Preprost izračun o dejanski vrednosti:

- 200€ stane Roco model SŽ-541, (če ga sploh še kje lahko kupiš) se pa govori, da se za takšen model gibljejo cene že celo do 250€.....
- 119€ cena sounddekoderja.....
Torej če potegneš skupaj je minimalna cena lahko krepko čez 319€.


PS:
Odkupim vse Roco modele SŽ-541 po ceni 174€, pogoj je original nepoškodovana embalaža in nepoškodovan vozen model. Pa da vidimo koliko bo modelov, mislim, da se bo pisalo število "0"
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Re: SŽ 541-Roco model

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Glede na to, da je tema zavila v čudne vode, sem se začel spraševati, kaj narediti s temo, jo počediti ali zakleniti. In ker jo je počediti praktično nemogoče, jo raje zaklenem. Če pa bodo prišla na dan kakšna konstruktivna vprašanja o samem modelu, potem naj se odpre nova tema.
Ta tema bo za večno zaklenjena, ne vidim problema pri odprtju nove, konstruktivnejše debate.
Goran
Zaklenjeno