SŽ 541-Roco model

Najnovejše v svetu železniških maket.
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
bubaiva363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 01.11.2005, 5:58
Kraj: pored pruge...

Odgovor Napisal/-a bubaiva363 »

Hello,

please try here in Italy,may purchasing available....

http://www.lineamodel.it/

info@lineamodel.it
mihael
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 19
Pridružen: 16.03.2008, 8:12
Kraj: savinjska dolina

Odgovor Napisal/-a mihael »

Joj se veselim da pride ta model v Slovenijo :)o~~
Ajd,se vidimo
mihael
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 19
Pridružen: 16.03.2008, 8:12
Kraj: savinjska dolina

Odgovor Napisal/-a mihael »

model nase 541 je že na rocovi spletni strani
številka lokomotive je 541-008 :applause :applause =D> =D>
Ajd,se vidimo
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Jap, res je, četudi je objavljena le fotografija pravega. Cena pa je malce večja ampak srčno upam, da se bo g. Branko Kovač iz Moka oglasil in povedal, kako je s prednaročniško ceno. Upam, da drži onih 160 EUR :roll:

Za povezavo na ROCO spletno stran pa klik tukaj za DC varianto in tukaj za AC varianto.
Goran
Uporabniški avatar
andersley
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 993
Pridružen: 05.03.2008, 19:44
Kraj: Ptuj, Slovenia
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a andersley »

I am looking forward to obtaining one of these. :D =D> =D> =D>
Izidor

Odgovor Napisal/-a Izidor »

Pozdravljeni,
Tole je lokomotiva, ki jo bo Roco izdelal v SŽ varianti.
Kot soavtor modela pri tem projektu, objavljam z dovoljenjem avtorja malce večjo sliko lokomotivo, ki jo najdete v že omenjenem katalogu 2008/2009.
Sliko je posnel kolega iz Avstrije.
Slika

P.s. omenjena priporočena cena na Roco spletni strani, katalogu je ponavadi višja od tiste, ponavadi nižje, ki jo pozneje ponudijo trgovci. Te se od trgovine do trgovine razlikujejo, odvisno od tega pač kolikšno maržo imajo, oziroma koliko hočejo zaslužiti glede na nabavno ceno. Ponavadi so modeli v prednaročilu seveda cenejši.
Od vsakega posameznika je pač odvisno koliko bo ''dal zaslužit'' trgovcu, glede na to kje bo model kupil.
Cena, ki sem jo navedel, je cena nekaterih trgovin v Nemčiji, v to pa niso všteti še stroški pošiljanja do naslovnika.

Lep pozdrav,
Izidor
Uporabniški avatar
H0 amater
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 306
Pridružen: 09.03.2007, 21:29

Odgovor Napisal/-a H0 amater »

Vraga,

jaz sem pa ravnokar kupil sound decoder za 1216. Zgleda da bo treba počakati na 541.
Mogoče kdo pozna kakšen primeren sound decoder za 363 brižitko.

lp
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

H0 amater napisal/-a:Mogoče kdo pozna kakšen primeren sound decoder za 363 brižitko.
Poglej na tole stran, ga imam namen nekoč kupit. Ni pa poceni, celih 140 EUR + poštnina. Če sem prav razbral je to posebej narejen zvok za CC6500 saj ga ni objavljenega na seznamu LokSound zvokov za prenos. Če prav vidim ga je sproducirala firma CMS, samo njihove domače strani pa ne najdem...

Spet gremo stran od teme, še vedno pa čakam na odgovor g. Kovača - ali je možno prednaročilo in koliko stane v prednaročilu...?
Goran
Uporabniški avatar
H0 amater
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 306
Pridružen: 09.03.2007, 21:29

Odgovor Napisal/-a H0 amater »

Gorchi hvala za informacijo.

Jaz imam tudi za 541 oz. 1216 predelan ESU decoder, ker sta tovarniška samo za 1016 in 1116.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

H0 amater napisal/-a:Gorchi hvala za informacijo.
Ni problema. Sem enkrat iskal, če to obstaja (kar bi skoraj moralo) glede na to, da imam CC6549 doma, čakajočo na predelavo in sem potem to stran odkril. Včeraj sem videl, da se na tej strani da dobiti še LOKSOUND tudi za francosko Djuro, t.j. BB63500.
H0 amater napisal/-a:Jaz imam tudi za 541 oz. 1216 predelan ESU decoder, ker sta tovarniška samo za 1016 in 1116.
Kako pa si to izvedel? Imaš možnosti manipulirat z zvoki v LokSound dekoderju? Mmg, zahajamo s teme, četudi je zanimiva debata (ki sodi v posebno temo)....
Goran
Uporabniški avatar
H0 amater
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 306
Pridružen: 09.03.2007, 21:29

Odgovor Napisal/-a H0 amater »

Če imaš čas in malo posluha, kupiš LokProgrammer, ki ga povežeš s PC in s pomočjo zvočne baze ustvariš zvoke, kot jih sam želiš. Poznam kolege modelarje iz Slovenije, ki so za naše kenedije in regane izdelali perfektne originalne zvoke.

Še lažje je najti in kupiti od lokalnega proizvajalca (kot si ga ti za Francijo, jaz pa za Avstrijo), že posnet sound decoder za točno serijo lokomotive. Link za Živo je na moji fotki.com strani.

Decoder ima zasedene funkcije od F0 do F8, instalacija je dokaj enostavna, decoder pa priporočam vsakomur, ki ima digital in bo kupoval Rocovo novost.
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

Ni tak problem LokProgrammer kot sami zvoki. Pa doslej nisem zasledil, da bi se kdo s tem pri nas ukvarjal. Sam nimam ne makete, niti DCC sistema, zgolj eno lokomotivo z DCC dekoderjem in LokSound dekoder čakajoč na 06-018. Bi me pa vsekakor zanimalo, če se s tem kdo pri nas ukvarja, da kupim v Nemčiji loksound dekoderje pa se zmenim z našimi fanti za nadgradnjo na prave zvoke. Sam poznam pa nikogar :(
Ampak kot rečeno, bi bilo bolje to debato o Loksoundu premestiti v svojo temo.
Goran
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Da se vrnemo nazaj na temo o novem modelu SŽ 541 008.
Miro je označu to številko kot "Branko Kovač" http://eurocitycard.blogspot.com/ . Predlagam g. Brankotu, da napiše, kako bo z omenjenim modelom glede prodaje, saj konec koncev nosi njegovo ime :twisted:
Uporabniški avatar
izzy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 86
Pridružen: 19.02.2008, 17:59
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a izzy »

Glede prodaje Žive v Moko se še nič ne ve, sem ravno včeraj spraševal... Res pa, da sta bili samo dekleti v trgovini. Najbrž je g. Branko na dopustu...
Gorchi
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 6518
Pridružen: 23.10.2006, 12:25
Kraj: Cerklje na Gorenjskem

Odgovor Napisal/-a Gorchi »

izzy napisal/-a:Najbrž je g. Branko na dopustu...
Hmm, jaz pa sem videl g. Kovača (nick Branko) v tem času, od kar je ta post najmanj 3x na forumu, nazadnje ali v soboto ali v nedeljo...
Goran
Zaklenjeno