Modelne novosti 2023

Najnovejše v svetu železniških maket.
Bistri
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 27
Pridružen: 27.07.2016, 20:30
Kraj: Goriška

Re: Modelne novosti 2023

Odgovor Napisal/-a Bistri »

Danes sem se udeležil sejma v Veroni in seveda šel do stojnic ACME in Vitransa po informacije kako kaže z našimi garniturami. Spodaj so sveže informacije:

ACME: SŽ vagoni bodo zagotovo izdani ampak točen datum izdaje naj bi bil znan v 2-3 mesecih.

Vitrans: sin od lastnika se mi je naprej opravičil saj ve, da nas veliko čaka na FS Aln668 v SŽ barvah. Izgovor zakaj garnitura zamuja pa je bil čisto "italijanski" :wink: med lanskimi avgustovskimi počitnicami je tovarna pozabila uliti naše garniture in nato pa so ugotovili še napake v dizajnu in to sedaj urejajo. Zatrdil mi je, da garniture bodo zagotovo izdane in upajo, da bodo na voljo do konca leta.
LP
Primož
Uporabniški avatar
RitterVonGhega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1429
Pridružen: 13.09.2012, 14:35
Kraj: Maribor
Kontakt:

Re: Modelne novosti 2023

Odgovor Napisal/-a RitterVonGhega »

Bistri napisal/-a: 05.03.2023, 21:30 Danes sem se udeležil sejma v Veroni in seveda šel do stojnic ACME in Vitransa po informacije kako kaže z našimi garniturami. Spodaj so sveže informacije:

ACME: SŽ vagoni bodo zagotovo izdani ampak točen datum izdaje naj bi bil znan v 2-3 mesecih.
kaj ACME za SŽ vagoni še ni prodaja.. že dolgo čakam .. 2-3mesec ni nič..
lp
www.eurocitycard.blogspot.com novice in galerija..... :))
Uporabniški avatar
maxima
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 643
Pridružen: 25.01.2015, 14:55
Kraj: Obalno-kraška
Kontakt:

Re: Modelne novosti 2023

Odgovor Napisal/-a maxima »

A.C.M.E Highlights 2023, med njimi tudi SŽ Bl v sklopu vlaka IC 242/243 "Drava":
https://www.trainsdepot.org/manufacture ... s_2023_pdf
Odgovori