Oporozilo; danes stavke v Madžarski Železnic MAV!

Kako kaj naše sosedje OBB, DB, HŽ, MAV....
Odgovori
363.007

Oporozilo; danes stavke v Madžarski Železnic MAV!

Odgovor Napisal/-a 363.007 »

Pozdravljeni!

Danes OPOROZILO in OBVESTILO!

Stavke za Madžarski železnici ob zjutraj cela dan naprej, ne bo vozi vlaki. naši vlaki Citadella je da samo vozi do hodoš in nazaj! (prej kak 4-5 dni obvestilo za bo kdaj stavke v MAV, ni bilo. takoj danes obvestilo stavke mav, ni lepo !)

zaradi;
Železniška sindikata VDSzSz bodo pridružili stavki na 8. maj po neuspeh pogovorov v sredo, da se doseže sporazum z državni lasti železniško podjetje MAV o unije zahtevam.

lp,miro
Uporabniški avatar
Dino S
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1499
Pridružen: 18.09.2008, 16:19
Kraj: Rogaška Slatina

Re: Oporozilo; danes stavke v Madžarski Železnic MAV!

Odgovor Napisal/-a Dino S »

Edina tema, ki sem jo našel o MAV...

Zanima me kako poteka nakup vozovnic na Madžarskem.
Sedaj gledam na netu kjer lahko kupiš vozovnice za vsak vlak posebej vendar pa jaz ne vem, s katerim vlakom oz ob kateri uri bom šel, bo pa to sredi noči na manjših postajah (Zamardi, Siofok). Zanima me, če lahko kupiš vozovnico na vlaku tako kot pri nas ali jo moraš kupiti že prej?
...
Uporabniški avatar
Re 4/4
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4292
Pridružen: 01.09.2011, 20:55

Re: Oporozilo; danes stavke v Madžarski Železnic MAV!

Odgovor Napisal/-a Re 4/4 »

Dino S napisal/-a:
Zanima me kako poteka nakup vozovnic na Madžarskem.
Sedaj gledam na netu kjer lahko kupiš vozovnice za vsak vlak posebej vendar pa jaz ne vem, s katerim vlakom oz ob kateri uri bom šel, bo pa to sredi noči na manjših postajah (Zamardi, Siofok). Zanima me, če lahko kupiš vozovnico na vlaku tako kot pri nas ali jo moraš kupiti že prej?
Na MAV piše:
https://www.mavcsoport.hu/en/mav-start/ ... ng-journey
If you get on the train on such a station or stop where there is no ticket sale, the conductor will sell you the appropriate ticket without any supplementary fee. Make sure you have a valid ticket before you get into a train or train car without conductor (the letters KN indicate it).
Odgovori