Avto sejem v Mariboru

Vse kar ne spada v ostale kategorije.
Odgovori
Nejc

Avto sejem v Mariboru

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Živijo!

Sicer je tema čisto "aut" iz železnice, me vseeno zanima nekaj, ker vem, da vas je dosti iz okolice Maribora!
Zanima me, kje je v Mariboru tradicionalno vsako nedeljo Avto sejem rabljenih vozil?? Oče, mi je naročil naj se pozanimam, ker pač ima namen prodati avto.

pa še to: kje je ta presneti Bolšjek? :D Stric mi pravi da na Teznem pri bivši TAM tovarni.. Je še vedno? Kje točno!?

Hvala za izčrpne podatke!

P.S. Miro, Bobi, lahko računam na vaju? :D
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Re: Avto sejem v Mariboru

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Nejc napisal/-a:Živijo!

Sicer je tema čisto "aut" iz železnice, me vseeno zanima nekaj, ker vem, da vas je dosti iz okolice Maribora!
Zanima me, kje je v Mariboru tradicionalno vsako nedeljo Avto sejem rabljenih vozil?? Oče, mi je naročil naj se pozanimam, ker pač ima namen prodati avto.

pa še to: kje je ta presneti Bolšjek? :D Stric mi pravi da na Teznem pri bivši TAM tovarni.. Je še vedno? Kje točno!?

Hvala za izčrpne podatke!

P.S. Miro, Bobi, lahko računam na vaju? :D
No sejem rabljenih avtomobilov je na Letališču Maribor ( občina Slivnica ). Samo proti smeri Maribor Jug pelji, pa potem pri prvem križišču levo in potem imaš tablo proti SLIVNICI, zraven pa imaš tablo za letališče. Prečkaš progo mimo ŽP Orehova vas in boš na pravi poti. Samo sledi avtomobilom, ker je ponavadi gužva ker vsi grejo tja. Sejem je v dopoldanskem času večinoma.

Boljšak ( oz. Kramarski ) je pa še zmeraj na teznu, bolj natančno pri tovarni tam oz kopališču TAM. Samo sledi tablam za kopališče tam. Kjer boš videl 20 starih kombijev parkiranih na enem kupu, si na pravem mestu.

Če pa rabiš info pa reči :):) Upam, da sem pomagal... 8)
Zadnjič spremenil BoBi19, dne 04.08.2007, 21:09, skupaj popravljeno 3 krat.
Lp Boštjan
kondukter
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 931
Pridružen: 15.11.2005, 0:04
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a kondukter »

BoBi19 bolj počasi beri!!! :twisted: Nejcev ta star PRODAJA, ne pa KUPUJE! :lol:
A karte so?!? Pa tačke s sedežev......prosim!
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

kondukter napisal/-a:BoBi19 bolj počasi beri!!! :twisted: Nejcev ta star PRODAJA, ne pa KUPUJE! :lol:
Sorry, prehitro sem prebral... se zgodi... tnx kondy :):)
Lp Boštjan
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Boško, hvala ti! :P Celo načrt si mi napisal!! Tnx še enkrat!!

Kndy, ja moj ta star prodaja in seveda tudi kupuje, sam ne na tak način kot prodaja! :D
IC-Pohorje503

Re: Avto sejem v Mariboru

Odgovor Napisal/-a IC-Pohorje503 »

P.S. Miro, Bobi, lahko računam na vaju? :D[/quote]

oj nejc!

nisem in nikoli grem na sejem za AVTO, sorry! tudi nisem rad za avto ker brezveze! samo glavni mam rad vlakec vozi na evropi je cool! hehe

ampak SEJEM VLAK je ima in kje že vem, hehe hihi haha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
BoBi19
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 486
Pridružen: 18.03.2007, 12:37
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a BoBi19 »

Nejc napisal/-a:Boško, hvala ti! :P Celo načrt si mi napisal!! Tnx še enkrat!!
Dosti krat grem na kramarskega kake dele gledati za računalnik :). Samo pazi, da te ne prinesejo okoli :lol: :lol: :lol:

Z veseljem sem pomagal :) :) :)
Lp Boštjan
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Pa kaj si delaš težave, pa hodiš na sejme, daj oglas na avto.net, bolho, salamonov oglasnik pa še kam, pa se bo 100% našel kupec
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

RisPo napisal/-a:Pa kaj si delaš težave, pa hodiš na sejme, daj oglas na avto.net, bolho, salamonov oglasnik pa še kam, pa se bo 100% našel kupec
No, no RisPo, ne delaj si brez smiselnih utvar! Sigurno, da je boljše iti na sejem, kjer se kupec prepriča na lastne oči, kako izgleda vozilo, itd. Je včeraj klical eden iz Divače za avto!! :?

Mojster, zaradi mene lahko zakleneš temo, je končana, zvedel sem, kje je sejem, za kar sem hvaležen Boškotu, ki je opisal pot, avta pa na žalost nismo prodali, zgleda da nimamo pravega! :lol:
Uporabniški avatar
RisPo
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1023
Pridružen: 01.11.2006, 14:24

Odgovor Napisal/-a RisPo »

Nejc napisal/-a:
RisPo napisal/-a:Pa kaj si delaš težave, pa hodiš na sejme, daj oglas na avto.net, bolho, salamonov oglasnik pa še kam, pa se bo 100% našel kupec
No, no RisPo, ne delaj si brez smiselnih utvar! Sigurno, da je boljše iti na sejem, kjer se kupec prepriča na lastne oči, kako izgleda vozilo, itd. Je včeraj klical eden iz Divače za avto!! :?

Mojster, zaradi mene lahko zakleneš temo, je končana, zvedel sem, kje je sejem, za kar sem hvaležen Boškotu, ki je opisal pot, avta pa na žalost nismo prodali, zgleda da nimamo pravega! :lol:
Govorim iz izkušenj ;)
Odgovori