ROCO!?!

Vse kar ne spada v ostale kategorije.
kit

Odgovor Napisal/-a kit »

Milchy jaz sem to ražložil na kratko, če pa ti veš kaj več pa kar napiši, saj zato pa je forum :wink: .
Sedaj te bom pa še jaz nekoliko drugače vprašal, kot si ti mene za rabljeno marelo. Ko ti igraš karte, ali zmerom nasprotniku pokažeš vse svoje karte?? :wink:
Uporabniški avatar
ivy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3877
Pridružen: 21.01.2008, 20:06
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a ivy »

Sem zasledil zanimivo reklamo nekega Avstrijskega diskonta!


Slika
Edina dilema, pri tem kadar nič ne delaš, je, da ne veš kdaj si gotov.
bp2678526
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 15
Pridružen: 15.01.2017, 11:30

Re: ROCO!?!

Odgovor Napisal/-a bp2678526 »

Bom kar tukaj vprašal.

Zanima me, če je kako možno izvedeti iz ROCO kataloške številke iz katerega leta je model? Na uradni strani ko vpišem Art. No. mi v nekaterih primerih, če lokomotiva ni precej stara celo pokaže podatke modela ampak še vedno ne kdaj so ga izdelovali pri nekaterih drugih številkah predvsem pri 4-mestnih pa sploh nič.

l.p.
nik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 212
Pridružen: 15.04.2013, 22:50

Re: ROCO!?!

Odgovor Napisal/-a nik »

bp2678526 napisal/-a:Bom kar tukaj vprašal.

Zanima me, če je kako možno izvedeti iz ROCO kataloške številke iz katerega leta je model? Na uradni strani ko vpišem Art. No. mi v nekaterih primerih, če lokomotiva ni precej stara celo pokaže podatke modela ampak še vedno ne kdaj so ga izdelovali pri nekaterih drugih številkah predvsem pri 4-mestnih pa sploh nič.

l.p.
Neki modeli se pod istim brojem rade više desetljeća a da uopće nisu svi isti tako da ti broj neće pomoći za godinu proizvodnje a niti za točnu identifikaciju modela.
Odgovori