muzejski vlak

Vse kar ne spada v ostale kategorije.
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

muzejski vlak

Odgovor Napisal/-a primožflori »

Danes ma muzejski vlak v sestavi vagon pulman oz kupe žal nisem izvedel zakaj bom objavu slike ko bo šou nazaj proti jesenicam. :D
Nejc

Re: muzejski vlak

Odgovor Napisal/-a Nejc »

primožflori napisal/-a:Danes ma muzejski vlak v sestavi vagon pulman oz kupe žal nisem izvedel zakaj bom objavu slike ko bo šou nazaj proti jesenicam. :D
Se je muzejski že vračal na Jesenice? :D
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

ja muzejski se je vračal sam zej mamajhen problem kako bi slike dal iz picase gor na net hehe :D
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

oj

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

Dodaten vagon je imel zaradi velikega števila potnikov, pa prosim ne sprašujte takih "neumnosti" mar mislite, da bi ga zaradi teže vlaka vozili s seboj
Slika
Slika

pa brez zamere, samo resnično me taka vprašanja ali komentarji spravijo ob živce
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Nejc

Re: oj

Odgovor Napisal/-a Nejc »

vagoncek napisal/-a:Dodaten vagon je imel zaradi velikega števila potnikov, pa prosim ne sprašujte takih "neumnosti" mar mislite, da bi ga zaradi teže vlaka vozili s seboj
http://shrani.si/f/d/X7/1j6QGMOH/dsc04377a.jpg
http://shrani.si/f/2B/RF/2101B2zb/dsc04378a.jpg

pa brez zamere, samo resnično me taka vprašanja ali komentarji spravijo ob živce
Ja bo treba tudi kaj pretrpeti g. Stane, veste?? :roll: Če vas takšna vprašanja zbadajo, vam sploh ni treba tem prebirati, še manj odgovarjat. :wink:

Marsikoga kaj moti, in tega javno ne pove..
Uporabniški avatar
vagoncek
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 272
Pridružen: 28.09.2005, 11:25
Kraj: jesenice
Kontakt:

oi

Odgovor Napisal/-a vagoncek »

Ja res je to, da ljudje javno ne povejo, in to je narobe, zato pa se tu na forumu pojavljajo taki neumestni zapisi kot je bil ta, lepo prosim pa mi razloži , zakaj bi muzejski vlak "vlačil" dodatne vagone, če ne zaradi potnikov. Se je pač po dolgem času pripetilo, da so imeli tak obisk, kar je pa zelo pohvalno in zares škoda, da gre sezona proti koncu, ter, da bi jih lahko z malo več reklame za muzejski vlak prepeljali vsaj še enkrat toliko kot so jih v tej sezoni. Naj dodam, da so bili posamezni vagoni rezervirani pa posamezne skupine potnikov (npr. CD Ptuj je tudi imel svoj vagon z 78 udeleženci)
pred upokojitvijo sem bil zaposlen na muzejskem vlaku SZ kot referent za muzejske vlake
http://groups.msn.com/muzejskivlaki
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

Stane, ampak lahko bi malo bolj spregledali takšna, po vaše "neumna" vprašanja, saj konec koncev na forumu nimamo vsi "ajzenponarske žile".
Sem mislu, da bote ravno zarad tega, ker ste sam ajznponarski penzionist, bolj popustiljivi do laikov. :roll:
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

Nejc dej povej mi kako jest slike prenesem z mojih dokumentov na net ker nisem še tega počel :D
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

stane se vam ne zamerim prov nič se je blo prov fajn videt kompozicijo kar me prov veseli.Stane eno vprašanje imam a je Primož referent za muzejski vlak po novem,ker vi ste že v zasluženi penziji 8)
hlapon
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 142
Pridružen: 06.08.2008, 22:03

Odgovor Napisal/-a hlapon »

Primož, kar se tiče objave slik pojdi v rubriko "Obvestila" in odpri "Navodila za lažjo uporabo foruma".
Tam boš našel tudi navodila za dodajanje slik, ki si jih lahko tudi natisneš za lažje delo.
Če nisi posebno vešč računalnika pa poprosi kakšnega prijatelja, ki je tega bolj vešč, da ti to praktično pokaže.
Pa le korajžno :wink:

MMG zaradi lažjega branja pa le uporabi tudi kakšno vejico v svojih postih.
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

Hvala ,hlapon bom probal to nardit,sam še neki če ni skrivnost s kje pa si doma. :D
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

Zadnjič spremenil primožflori, dne 31.08.2008, 0:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

www.shrani.si/f/1q/mx/BNkzVsD/img4101.jpg

Tukaj sem želel predstavit železniško postajo,kjer sem slikal oz. sem tut doma.Kot vidite je ta postojanka na sveže prepleskana in nova vrata ma, vrata so bla zej ta teden ko je bil bla menjana,in postajanka na drugmu koncu ma pa novo streho in tudi vrata prav tako,zej pa sledijo sam še slike muzejca :D
Zadnjič spremenil primožflori, dne 31.08.2008, 10:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Nejc

Odgovor Napisal/-a Nejc »

primožflori napisal/-a:www.shrani.si/f/1q/mx/BNkzVsD/img4101.jpg

Tukaj sem želel predstavit železniško postajo,kjer sem slikal oz. sem tut doma.Kot vidite je ta postojanka na sveže prepleskana in nova vrata ma, vrata so bla zej ta teden ko je bil bla menjana,in postajanka na drugmu koncu ma pa novo streho in tudi vrata prav tako,zej pa sledijo sam še slike muzejca :D
Uspelo Primož! :wink:

Zdaj še pa samo med povezavo vrini tisti im g , kot sem ti prikazal na spodnji sliki. Stem se bo slika prikazala že na forumu.
Slika

Upam da bo/je uspelo! :wink:
Uporabniški avatar
primožflori
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1071
Pridružen: 31.05.2007, 18:44
Kraj: Bohinjska proga

Odgovor Napisal/-a primožflori »

Uspelo, dat na net ja,zej samo še na vlaki.info in bojo slike kot sem obljubil.
Odgovori