Katera stran je to

Vse kar ne spada v ostale kategorije.
Odgovori
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Katera stran je to

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Pozdrav.
Zanima me, katera stran o železnici je tista, ki ima na začetni strani narisano železniško postajo, prehod, tovorni vagon (mislim, da je serija G), mimo pa peljejo vlaki slovenskih železnic.
Hvala
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a milchy »

vsaka stran ima tudi naslov .... "www. .............." ?
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Katera stran je to

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Brižitka 363 napisal/-a:Pozdrav.
Zanima me, katera stran o železnici je tista, ki ima na začetni strani narisano železniško postajo, prehod, tovorni vagon (mislim, da je serija G), mimo pa peljejo vlaki slovenskih železnic.
Hvala
Hmmm,....ugibam.

Neznana? :twisted:
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

milchy napisal/-a:vsaka stran ima tudi naslov .... "www. .............." ?
Saj to me zanima. www in kaj naprej?
Uporabniški avatar
E.L.
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 598
Pridružen: 20.08.2006, 11:47
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a E.L. »

Ene 2x sem že "odkril to stran", v tretje je pa ne najdem.... :(
Have a nice day!
Davči
Kurjač
Kurjač
Prispevkov: 41
Pridružen: 16.10.2006, 19:46

Odgovor Napisal/-a Davči »

Pozdravljeni!

Postaja, slovenski vlaki vozijo mimo, tovorni vagoni, prehoda sicer ni, je pa nadvoz,...

Bi to lahko bilo tole:

http://www.randburg.com/si/sz.html
Lep pozdrav

David
Brižitka 363
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 2161
Pridružen: 17.08.2006, 8:57
Kraj: Brežice

Odgovor Napisal/-a Brižitka 363 »

Ne Davči, ni tale. Zdi se mi, da je ta stran, ki jo iščem, prvotna stran miniaturne železnice, nisem pa prepričan. Tine, lahko pomagaš?
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3868
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

@ Brižitka 363. Res je, da je moja stran doživela že kar nekaj grafičnih sprememb, vendar to kar ti iščeš ni bilo nikoli pri meni objavljeno.

Mislim pa, da vem katera stran je to. V kolikor imaš ti v mislih flash animacijo v spodnjem delu zaslona, je potem to stran Tomija Businskega. Stran je prvenstveno namenjena MSTS-ju (Microsoft Train Simulator). Tam je postaja v ozadju, mislim da nekaj stoječih vagonov, ter seveda ves SŽ vozni park kateri se pelje po progi mimo postaje.

Žal pa je ta stran očitno zopet nedosegljiva. Ne vem ali ima Tomi zopet probleme s prostorom na spletu ali kaj podobnega. Vem le to, da se je do sedaj stran že dvakrat selila (različna domena).

Vsekakor bo o tem lahko kaj več povedal njen lastnik Tomi ali pa morda Anej, saj je on njegov prijatelj. Sta pa oba člana tega foruma.
Tine
tomibus
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 103
Pridružen: 18.11.2005, 17:42
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomibus »

No, naj se še sam oglasim. :)

Verjetno res misliš stran, ki sem jo postavil pred kakšnim letom in je bila namenjena za MS Train Simulator. Stran sem želel nadgrajevati in res na njej zbrati čim več vozil slovenskega voznega parka. Na žalost pa imam res težave s strežnikom. Strežnik sem imel urejeno preko brata, ta preko enega kolega, ki ga je zakupoval v ZDA. Prednost je bila, da sem plačeval zelo malo oz. skoraj nič. Na žalost nimam sredstev, da bi sam plačeval strežnik, zato stran trenutno še ne deluje.

Si pa prizadevam, da bo do strani spet mogoče priti oz. da bom stran spet lahko nadgrajeval, saj se mi je zdi škoda.

Lep pozdrav!
Tomi
Odgovori