Vidovo opravičilo

Vse kar ne spada v ostale kategorije.
Odgovori
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Pozdravljeni,

Vem, da sem v zadnjih dneh pisal same neumnosti in, da sem pisal malo po domače.
Za vse se vam vsem iskreno opravičujem in upam, da mi boste odpustili. Samo vedno sem si želel
priti na ta forum in sem bil vesel. Pač rad malo komentiram, ampak mislim, da sem šel malo predaleč.

Se opravičujem in
res mi je zelo žal.
Vid Krt
Uporabniški avatar
Tonka
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 150
Pridružen: 18.12.2016, 19:03
Kraj: Ljubljana

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a Tonka »

Mislim, da ti bodo odpustili. Vsaj jaz ti, osebno med tvojimi prispevki nisem našel nič neprimernega. Če bi videl bedarije, ki sem jih jaz pisal par let nazaj ...
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

Hvala, to mi zelo veliko pomeni.
Uporabniški avatar
maxima
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 643
Pridružen: 25.01.2015, 14:55
Kraj: Obalno-kraška
Kontakt:

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a maxima »

@vidkrt, mislim, da se ti moram opravičiti, če sem bil nesramen do tebe.

Razumem, da si mlajši in da te zanima veliko stvari. Ko sem se s trinajstimi leti pridružil forumu, sem tudi sam pisal razne neumnosti, ampak na mojo srečo do mene niso bili tako nesramni, kot smo bili nekateri do tebe. Vsi smo enkrat v teh letih, ko se v nas dogajajo velike spremembe in včasih težko presodimo, kaj je prav in kaj ne.

Upam, da sprejmeš moje opraviličilo. Ko bo konec tega korona-sra*ja, se lahko dobiva in rečeva kakšno o in ob fotografiranju vlakov!
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

maxima napisal/-a:@vidkrt, mislim, da se ti moram opravičiti, če sem bil nesramen do tebe.

Razumem, da si mlajši in da te zanima veliko stvari. Ko sem se s trinajstimi leti pridružil forumu, sem tudi sam pisal razne neumnosti, ampak na mojo srečo do mene niso bili tako nesramni, kot smo bili nekateri do tebe. Vsi smo enkrat v teh letih, ko se v nas dogajajo velike spremembe in včasih težko presodimo, kaj je prav in kaj ne.

Upam, da sprejmeš moje opraviličilo. Ko bo konec tega korona-sra*ja, se lahko dobiva in rečeva kakšno o in ob fotografiranju vlakov!
Nič hudega! Sprejmem tvoje opravičilo! Ja, tudi jaz se veselim, da bo konec tega s korono, da se lahko dobiva, pa mogoče še kakšen vlak fotografirava!
Uporabniški avatar
Tin€
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3866
Pridružen: 25.05.2006, 22:52
Kontakt:

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a Tin€ »

Vid, samo opravičilo ni dovolj, če potem nadaljuješ s staro prakso, to kar sedaj tudi počneš.

Enkrat sem ti že napisal, da pazi glede prestopa rubikona pri uporabnikih tega foruma. Še enkrat te opozarjam na to.

Imaš srečo, da ni več Dolfeta na tem forumu.
Tine
Uporabniški avatar
541-110
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1093
Pridružen: 11.06.2006, 9:25
Kraj: LJUBLJANA

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a 541-110 »

Tin€, jaz sem imel veliko srečo, da je Dolfe (če ga že omenjaš) imel zelo dolg in jeklen živec.
Kakšne sem tukaj "metal", bi me še Mojster za nekaj časa poslal v terme.
In, ja. Vsi se nekoč spravimo h pameti.
Zato moramo do novincev na forumu (predvsem so to mlajša populacija) imeti malo več "tolerance".
V tem času, od kar nisem bil aktiven, se mi je nabralo kar nekaj materiala. Večine še nisem prebral. Nenazadnje je bilo kar nekaj izbruhov na temo "kvasanja" neumnosti.
Tako Vid-a razumem. Fant se je želel vklopiti na naš forum. Kolikor ga mladost in radovednost dajeta, sem in tja ustreli dve ali tri čisto mimo poante.
Si pa seveda želim bolj mirnih odzivov. Ne pozabite, da ste vsi bili nekoč mladi in "zmedeni".
Če pa kdo vidi Dolfe-a, naj ga lepo pozdravi v mojem imenu. Moram enkrat z njim "šveps spit". :thumbupr :thumbupr :thumbupr
vselic
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 80
Pridružen: 17.08.2009, 22:57

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a vselic »

Jaz pa nečesa drugega ne razumem. Čemu drugemu je forum namenjen, če ne razpravi? Naj si bo neumna, bolj resna, neumesna itd. Na forum imajo dostop tudi ljudje, ki ne prihajajo iz stroke, so pa ljubitelji železnic in tu in tam postavijo vprašanje, ki je za nekoga hote ali nehote morda neumno.

Razumem, da je potrebno ohranjati neko raven komuniciranja in v tem primeru se vsekakor strinjam, AMPAK:
Glede na to da se imate za stare in izkušene, bi lahko vedeli, da butastih vprašanj ni, so samo butasti odgovori. Ne vem zakaj bi se Vid moral opravičevati, če ni ravno nekoga namerno žalil ali diskreditiral, česar pa nisem opazil nikjer (če sem spregledal, se že vnaprej globoko opravičujem). Vid se ne zaveda, ampak je moralni zmagovalec, ker je vas - stare mačke - s tem opravičilom postavil v tisti položaj, ko izpadete na koncu neumni ravno vi.
vidkrt
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 804
Pridružen: 05.08.2020, 20:33
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Vidovo opravičilo

Odgovor Napisal/-a vidkrt »

vselic napisal/-a: 06.04.2021, 10:34 Vid se ne zaveda, ampak je moralni zmagovalec, ker je vas - stare mačke - s tem opravičilom postavil v tisti položaj, ko izpadete na koncu neumni ravno vi.
Tale citat se mi pa najbolj dober zdi. Hvala! :thumbupr
Odgovori