Čestitke

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
Odgovori
Progar
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 96
Pridružen: 26.09.2005, 14:24

Čestitke

Odgovor Napisal/-a Progar »

Vse čestitke za oblikovanje novega foruma, za katerega upam, da bo postal središče za vse ljubitelje železnic, ki jih prav gotovo ni malo. Priporočam samo, da še malo "zlikate" jezikovno plat opisa forumov, da bodo res v knjižni slovenščini. Pa brez zamere in veliko uspehov v prihodnje.
zajebant
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 20
Pridružen: 11.09.2005, 18:05

Odgovor Napisal/-a zajebant »

Tudi jaz se pridružujem progarjevi čestitki ob začetku novega foruma in upam, da bomo to lahko peljali mirno naprej, da se ne bomo kregali, kot se na marsikateri drugi debatni skupini

lp ;)
Uporabniški avatar
Mojster_Strojevodja
Direktor
Direktor
Prispevkov: 1960
Pridružen: 09.08.2005, 19:43
Kraj: Bled
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Mojster_Strojevodja »

Hvala za čestitke.

Vsekakor bomo debato, probali vzdrževati na ustrezni ravni razumnosti, kakšnih krgarij, zmerjan, z.... ne bomo prav dolgo gledali.

Konstruktivna kritika in ideje pa so zmeraj dobrodošle.
Uporabniški avatar
miranzor
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 556
Pridružen: 28.09.2005, 20:03
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a miranzor »

Pridružujem se čestitkam k otvoritvi foruma, za katerega menim, da je bil že skrajni čas in toplo upam, da bo tudi zaživel. Občasno spremljam tovrstne forume predvsem na nemško govornem področju, kjer si maketarji in člani foruma dosti aktivno izmenjujejo svoje izkušnje pri delu z maketami, kar pri nas manjka (vsaj jaz tako čutim).

Vse najlepše želje in uspešno delo!! :D :D :D
LP, Miran
loko
Poznavalec
Poznavalec
Prispevkov: 15
Pridružen: 05.10.2005, 10:01

Odgovor Napisal/-a loko »

Tudi jaz se pridružujem čestitkam končno en pravi portal za ljubitelje železnic upam da bo čimbolj zaživel
Ljubitelj lokomotiv
Uporabniški avatar
SCANIA V8
Začetnik
Začetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: 02.11.2005, 13:35
Kraj: Vikrče (pod šmarno goro)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SCANIA V8 »

Živjo!

Sm novopečenček na tem forumu (Drugače sm že stari maček na http://www.tovornjak.net/forum/)...kot prvo mi je zlo všeč tale stran in forum...kot drugo sem pa tud neumen in slep da tega foruma že prej nisem kje najdu...

se bom potrudil kaj napisat..in ostal aktiven :wink:
Spljoh nij podpjisa
SlikaSlika
Barbarpapa1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1639
Pridružen: 09.11.2005, 22:40
Kraj: Maribor

Pohvala s predlogom

Odgovor Napisal/-a Barbarpapa1 »

Pozdravljeni

Sem še svež na tem forumu, se vam pa moram takoj zahvaliti in pohvaliti, da ste portal in forum sploh ustanovili. Sam sem podobnega foruma želel že kar nekaj časa (in s pravo slovensko "fovšijo" gledal na tovrstne tuje forume). Verjetno je dokaj nehvaležno delo furati tak forum v Sloveniji, saj verjetno pri nas ni ravno veliko railfanov.

Imam pa en predlog (pozor, zadeva zna biti obsežna). Na portalu bi lahko izdelali prikaz parne lokomotive z opisom delov v slovenščini. Gre za to, da mi, ki smo navdušeni nad parnjačami, pa nismo delali na železnici (ali pa so/smo premladi), spoznali, kako zadeva deluje in pa da ohranimo slovensko izrazoslovje s tega področja zanamcem, saj je tudi to del naše tehnične dediščine. Za zgled tovstnega projekta bi postavil stran http://www.dlok.de/1.htm, kjer je zadeva zgledno narejena v Nemškem jeziku. Predlagam pravzaprav težjo pot, da bi se zadeve lotili čisto od začetka, kar se prikaza lokomotive tiče. Jaz bi izdelal 3D model in risbe naše "avtohtone" lokomotive, namreč serijo 03.
Toliko v razmislek.

Imam pa še eno tehnično težavo s portalom in forumom. Na vseh straneh imate prikazan banner od dajdam.com. Vsaka osvežitev tega bannerja povzroči, da se v zgodovino brskalnika doda nova instanca (prav zaprav ista stran, ki jo gledaš). Posledično se lahko zgodi, da je potrebno večkrat (včasih celo velikokrat, odvisno od časa, koliko je stran odprta) pritisniti gumb "nazaj" da se vrneš na predhodno stran. Zadeva je zame moteča. Uporabljam pa FireFox 1.0.7

Še enkrat pohvale in pozdrav.

Pa da bim vlaki lepo vozili....

LP

Jože
Uporabniški avatar
DRAGAN
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 36
Pridružen: 22.02.2006, 21:47
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a DRAGAN »

pohvalu bi cel forum in da bi bilo še kaj dodanega na ta forum

LP
Uporabniški avatar
DRAGAN
Vajenec
Vajenec
Prispevkov: 36
Pridružen: 22.02.2006, 21:47
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a DRAGAN »

aja pa še neki sem pozabil pridružite se na mojadva foruma!
Uporabniški avatar
marklinfan
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 571
Pridružen: 01.08.2006, 19:47
Kraj: Stari grad Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a marklinfan »

jaz bi tudi pohvalil ta forum lepo da se železnice tudi "kompjuterizirajo", vendar ena mala kritika! Nevem zakaj se je treba vedno kregati, kar opazam pri parih debatah, kaj res nekateri slovenci ne morejo iz svoje koze.....
ja ce bi "fuosija" gorela u sloveniji sploh ne bi rabl drv :wink:
....to sem pred parimi leti dozivel in kar nisem mogel verjeti!!!



Aja a je se kak drug forum o zeleznici pri nas....ce je prosim za kak link...jest ga nazalost nisem nasel...no po pravici nisem veliko iskal :)

LP
Odgovori