Kritika trenutnega dogajanja

Nam imate kaj za sporočiti, storite to tukaj
grega
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1618
Pridružen: 12.09.2006, 17:29
Kraj: Štajerska
Kontakt:

Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a grega »

Sicer na forumu v zadnjem času nisem preveč aktiven v smislu pisanja in objavljanja fotografij, vendar vseeno preberem večino stvari. No in v zadnjem času opažam, da se nenormalno zaj*** kot da vsak išče napako pri drugem #-o #-o Seveda je normalno, da vsak pove svoje mnenje, ampak po mojem se da to povedati brez podjeb***

Mam eno rešitev, in sicer tisti, ki ste slabe volje prvo zavijte do vicev in šal in potem, če se spravite v boljšo voljo, odgovarjajte in pište po forumu. Ker te zajebancije zagotovo ne dajejo naključnim in potencialno novim članom dobrega prvega vtisa.

MMG popolnoma subjektivno mnenje in res vas naprošam, da ne bote težil še tule :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Dolfe
Kontrolni
Kontrolni
Prispevkov: 12687
Pridružen: 02.03.2006, 8:52
Kraj: Na cesti

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a Dolfe »

Ni panike. Gre le za kategorično izmenjavo mnenj, brez zlih namenov.
Vse to je le posledica nekaj mesečnega mrtvila na forumu, oz. pomankanja tem, kar je bilo že kar zaskrbljujoče.
Glavni krivci smo znani. Subjektivni krivci za takšno stanje pa so (ste) tudi člani, ki le hočejo brati zgolj všečne zadeve in ničesar, oz. skoraj ničesar ne prispevajo.

lp
Dolfe Slika
LP, Dolfe
Pa zakwa glih jst?!!
milchy
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 5700
Pridružen: 11.09.2005, 17:48
Kontakt:

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a milchy »

Dolfe, itak si vedu, da se bom oglasu ......

stanje je tako kot je, predvsem iz več vzrokov; nekaterim je dovoljeno vse (ali skoraj vse), všečnost slik narejenih s fotoaparati, ki niso canoni sploh ne bom komentiral (ker je dost, da sem jo že omenil in bo kdo planil po meni), pa še kaj bi se našlo;

torej, berem tisto, kar mi je všeč, prispevam pa .... saj veš kaj - vsake toliko kaj v kanto za smeti .....

pa lep dan 8)
Uporabniški avatar
Nurmi
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 3041
Pridružen: 16.09.2009, 17:12

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a Nurmi »

Jaz pa mislim,da s tem forumom ni nič narobe niti ni drugačen od drugih.Včasih se vsebinsko izpoje,ampak je to samo rezultat utrujenosti tistih nekaj članov,ki vsebinsko vlečejo dogajanje.Pravite,da je nekaterim dovoljeno vse (vem da prst kaže tudi name).Mislim,da ni tako.So podjebavanja,ampak vse v mejah normale.Krešejo se mnenja,polemiziramo,se tudi skregamo,ampak držimo neko distanco.S tem pa forum ne zapade v fazo skupinskega prikimavanja in enoumja (kar bi bilo vulgarno za kozlat).Malo je že po defoltu oteženo tako "tipkarsko" komuniciranje.Kar tukaj traja 10 strani,je za šankom zmenjeno v 5 minutah. :lol:
Ampak tako je.
Jaz mislim,da se iz arhiva tega foruma lahko marsikdo veliko nauči tudi sam sem se.Kar se pa prihodnosti tiče,pa več iniciative,vprašanj,pobud,... vseh skritih voajerjev.Da ne bodo vlekli voza eni in isti.Tu gori so taki stručkoti ala ŽC,Barbarpapa,Planet,.....pa še kdo ,da koga ne užalim.Samo ponucati jih ne znate,pa jih imate na "izvoli".
In prav vsaki,ki bi manjkal bi bil dolgčas.Ljubitelj je iz Marsa,Dare je pa na poti na Mars,jaz sem iz vukojebin (read @Dolfe press :mrgreen: ),Tono,Jembah,..... so Štajerska mafija,Tine ropota več ali manj po Cvičkariji,1216-001 pove kaj je novega pri njih in v Jodlariji,ter kako jih po krivici jebe SŽ,Igor72 dela super fotografije in poroča,kaj je novega na primorskem,Dolfa bi rad bil zajeban,pa ne more,ker je dobričina,Cokla ima najlepši avatar od vseh,.......
Jaz jih ne vidim problemov.Se ga da seveda narediti tudi "sterilnega",da ga bodo prebirale stare mame pred spanjem,pa kak občutljiv mamin sinček,ki ima zavito življenje še v celofan in se bo nekega dne zbudil v kruto realnost.
Osnovni problem na svetu je v tem,da so budale preveč samozavestne in pametni vedno v dilemi!
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a cokla »

Nurmi napisal/-a:Cokla ima najlepši avatar od vseh,.......
Si me spomnil, da že nekaj časa ni bil posodobljen... :)o~~

Sicer pa ... ko bodo nekateri sprejeli hec tudi na svoj račun in ne držali štango le pri z.....anju drugih ... bo svet lepši. Ampak glejte .... barvitost in raznolikst je poanta življenja - seveda dokler ne preraste v osebni obračun na najnižjem nivoju. Takrat pa nekdo
( jbg - zaenkrat smo to pač mi; ta zeleni , na katere s prstom, najbrž, kažeš Milan ) moramo to ustavit.

In glej ga zlomka...strinjam se z Nurmijem. Slika :-k
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

Grega, saj ni tako hudo. Včasih kakšno stvar zapeljemo malo zafrkantsko, da bi bi bila "zanimiva", velikokrat v dogovoru... :lol:
Tako, da se ne preveč sekirat. Tistemu, ki pa pretirava, pa mu itak forumaši s skupnimi močmi stopijo na prste Slika

Ali pa pride na posebno javno listo....
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

Ali spada ta fotografija pod temo "Ugani objekt na sliki"?
Uporabniški avatar
železocestnik
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 9511
Pridružen: 30.12.2007, 22:01
Kraj: Ljubljana

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a železocestnik »

pod: stopijo na prste :lol: :lol:
»Problem z dejstvi je v tem, da jih je tako veliko.« Samuel McChord Crothers
Uporabniški avatar
Tono
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4017
Pridružen: 13.05.2007, 15:44
Kraj: Ptuj

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a Tono »

To si si dokumentiral tvoj rezultat? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dosta je više ćumura, prelazimo na jeftinu naftu!
jule
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 132
Pridružen: 15.01.2007, 16:48
Kraj: Velenje

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a jule »

Razne neumestne pripombe in brezvezne kregarije so se zadnje čase nekako unesle, da je sprehod po forumu kar prijeten. Imam pa še eno željo: Kva čeb se nehal zaj.. s tisto slovenšno k je nben ne razume al pa sam tist k jo je napisu. Ali vam je bil ta stavek všeč? Nisem slovnični fanatik, obenem pa tudi nimam volje dešifrirati nekaterih prispevkov, ki so za kam drugam, ne pa na forum. Tu še zafrkancijo ponavadi napišemo tako, da jo večina razume. Lepo prosim, uporabljajte vsaj slovenščino, kakršno so nas naučili naši starši, če že tiste iz šole ne marate.
Pa brez zamere, Jule
Uporabniški avatar
mkx
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 4113
Pridružen: 20.03.2011, 9:03
Kraj: Dolenjska

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a mkx »

Vsekakor se strinjam z Juletovim postom. Ampak:
jule napisal/-a:Lepo prosim, uporabljajte vsaj slovenščino, kakršno so nas naučili naši starši, če že tiste iz šole ne marate.
Brez zamere, ampak najbrž je na forumu marsikdo, ki so ga starši naučili slovenščine kakršne mariskdo ne bi razumel. To se seveda nanaša na to, da so nas starši večinoma učili narečij in verjamem, da večina slovencev (sklepam po sebi :mrgreen: ) težko razume narečje, ki je fizično oddaljeno od domačega (torej imamo skoraj vsi težave z razumevanjem Prekmurskih in Prleških narečij ...).
Je pa res, da tradicionalna narečja dosti lepše sedejo v uho kot novodobni slengi in podobne spakedranščine.
LP, Metod
cokla
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 11516
Pridružen: 10.08.2007, 21:50
Kraj: ob levem bregu Save

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a cokla »

Da ne boste spet "zašli" v nevarne vode s to slovenščino. Dovolj bi bilo že to, da bi nekateri začeli uporabljati veliko začetnico in ločila za pisanje....zmaga je potem garantirana. Ne pa pisanje venobesednizveziskupajdaneveškajčlovekhočepovedati.....
Zakaj dekleta povesijo oči, ko jim rečeš: "Ljubim te"?

Da bi videle, če je res !

( Regis Houser )
Uporabniški avatar
Dirigent
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 976
Pridružen: 21.09.2005, 21:21

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a Dirigent »

venobesednizveziskupajdaneveškajčlovekhočepovedati.....

Strong password!
Uporabniški avatar
SandiP
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1572
Pridružen: 11.11.2007, 9:39
Kraj: Ljubljana Moste
Kontakt:

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a SandiP »

Dirigent napisal/-a:venobesednizveziskupajdaneveškajčlovekhočepovedati.....

Strong password!
Not so strong... nima številk in posebnih znakov...
:berr
Barbarpapa1
Strojevodja I
Strojevodja I
Prispevkov: 1639
Pridružen: 09.11.2005, 22:40
Kraj: Maribor

Re: Kritika trenutnega dogajanja

Odgovor Napisal/-a Barbarpapa1 »

Pozdrav

Je pogojno "strong"...sploh, če ga želiš vnesti z angleško ali nemško tipkovnico :mrgreen:

LP

Jože
Odgovori